18-11-2015

Live score - ΤV οι Ευρωπαϊκοί αγώνες των ελληνικών ομάδων

Δείτε την εξέλιξη του σκορ στους Ευρωπαϊκούς αγώνες των τεσσάρων ελληνικών την Τετάρτη 18 Νοεμβρίου 2015:
Τετάρτη Νοεμβρίου 2015
Champions League - 2η αγωνιστική - 3ος όμιλος
19.00: ΠΑΟΚ - Τρεντίνο (Ιταλία) Live score  &  TV

CEV Cup - Φάση των «32» - Β΄αγώνας
19.00: Φοίνικας Σύρου - Αντβέρπ (Βέλγιο) Live score
A΄αγώνας: Αντβέρπ (Βέλγιο) - Φοίνικας Σύρου 3-1
*Ο Φοίνικας προκρίνεται με νίκη 3-0 ή 3-1 σετ και νίκη στο «χρυσό» σετ των 15 πόντων. Διαφορετικά θα συνεχίσει στο ChallengeCup.

20.30: Ολυμπιακός - Παρνού (Εσθονία) Live score & TV
A΄αγώνας: Παρνού (Εσθονία) - Ολυμπιακός 1-3
*Ο Ολυμπιακός προκρίνεται με νίκη με οποιοδήποτε σκορ και ήττα με 3-2 σετ. Με ήττα 3-0 ή 3-1 σετ θα παιχτεί «χρυσό» σετ για την πρόκριση. Διαφορετικά θα συνεχίσει στο ChallengeCup.

Challenge Cup - Προκριματική φάση - Β΄αγώνας
20.00: Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Πανβίτα Πομγκράντ Μούρσκα Σομπότα (Σλοβενία) Live score
Α΄αγώνας: Πανβίτα Πομγκράντ Μούρσκα Σομπότα (Σλοβενία) - Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξανδρούπολης 2-3
*Ο Εθνικός προκρίνεται με νίκη με οποιοδήποτε σκορ. Με ήττα 3-2 σετ θα παιχτεί «χρυσό» σετ. Αποκλείεται με ήττα 3-0 ή 3-1 σετ.