Olympiakos paok foinika-syrou kifissia Ηρακλής Ηρακλής Χαλκίδας pamvohaikos-logo ethnikos pao AEK AE Κομοτηνής - AE Komotini       Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
11-04-2018

Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV Α΄φάσης πλέι οφ και πλέι άουτ Volley League «Πάμε Στοίχημα»

Rate this item
(0 votes)
Το πρόγραμμα των τρίτων αγώνων (εφόσον χρειαστούν) της Α΄φάσης των πλέι οφ και το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής των πλέι άουτ στο πρωτάθλημα Volley League «Πάμε Στοίχημα».

 

 
 
Volley League «Πάμε Στοίχημα»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΠΛΕΙ ΟΦ 1-8 - Γ΄ΑΓΩΝΕΣ (εφόσον χρειαστούν)

Κυριακή 15 Απριλίου 2018

Γυμναστήριο Μίκρας 18.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση - ΑΟΠ Κηφισιάς

Γυμναστήριο Ερμούπολης 18.00: ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Δευτέρα 16 Απριλίου 2018
Γυμναστήριο PAOK Sports Arena 18.00: ΠΑΟΚ - Εθνικός Πειραιώς

Τρίτη 17 Απριλίου 2018
Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη Ρέντη (*) Ολυμπιακός - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Η ώρα θα ανακοινωθεί μέχρι την Παρασκευή 13 Απριλίου.

 

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ
 
Κυριακή 15 Απριλίου 2018 

Γυμναστήριο Μ.Παρασκευόπουλος Αλεξανδρούπολη 17.00: ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Παναθηναϊκός Α.Ο.

Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Τονονίδης, Σαρμίδης, Γραμματεία: Καδόγλου.

*Με κόκκινο χρώμα οι αλλαγές.

 

Πρόγραμμα Play Off 1-8, Play Off 1-4

Play off 1-8 (πρόκριση στις 2 νίκες)

Τρίτη 27 Μαρτίου 2018

1ος Αγώνας

Μελίνα Μερκούρη Ρέντη 16.30 (ΕΡΤ2): Ολυμπιακός - Παμβοχαϊκός 3-0 (25-19, 25-20, 25-14) (νίκες: 1-0)

Μ.Τετάρτη 4 Απριλίου 2018

1ος Αγώνας

Γυμναστήριο Μίκρας 18.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΑΟΠ Κηφισιάς 0-3 (20-25, 24-26, 16-25) (νίκες: 0-1)

Γυμναστήριο Ερμούπολης 19.00: ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας 3-2 (25-27, 25-19, 23-25, 25-20, 15-11) (νίκες: 1-0)

Μεγάλη Πέμπτη 5 Απριλίου 2018

1ος Αγώνας

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena 16.30: ΠΑΟΚ - Εθνικός Πειραιώς 3-0 (25-19, 25-22, 25-14) (νίκες: 1-0)

Πέμπτη 12 Απριλίου 2018

2ος Αγώνας

19.00: Ηρακλής Χαλκίδας - Φοίνικας Σύρου

19.00: Κηφισιά - Ηρακλής Πετ. 2015

16.30 (ΕΡΤ2): Εθνικός Πειραιώς - ΠΑΟΚ

Σάββατο 14 Απριλίου 2018

2ος Αγώνας

17.00 (ΕΡΤ2): Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός

Κυριακή 15 Απριλίου 2018

3ος Αγώνας (Αν χρειαστεί)

18.00: Φοίνικας Σύρου - Ηρακλής Χαλκίδας

18.00: Ηρακλής Πετ. 2015 - Κηφισιά

Δευτέρα 16 Απριλίου 2018

18.00: ΠΑΟΚ - Εθνικός Πειραιώς

Τρίτη 17 Απριλίου 2018

3ος Αγώνας (αν χρειαστεί)

Ολυμπιακός - Παμβοχαϊκός

 
 


ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Play Off 1-4 (διπλοί αγώνες με κενό μιας ημέρας)

(Η πρόκριση κρίνεται στις 3 νίκες)
1ος Αγώνας:
Τετάρτη 25 Απριλίου 2018
Νικητής 1-8 – Νικητής 4-5
Νικητής 2-7 – Νικητής 3-6
2ος Αγώνας:
Παρασκευή 25 Απριλίου 2018
Νικητής 1-8 – Νικητής 4-5
Νικητής 2-7 – Νικητής 3-6
3ος Αγώνας:
Δευτέρα 30 Απριλίου 2018
Νικητής 4-5 – Νικητής 1-8
Νικητής 3-6 – Νικητής 2-7
4ος Αγώνας: (Αν χρειαστεί)
Τετάρτη 2 Μαΐου 2018
Νικητής 4-5 – Νικητής 1-8
Νικητής 3-6 – Νικητής 2-7
5ος Αγώνας (Αν χρειαστεί)
Παρασκευή 4 Μαΐου 2018
Νικητής 1-8 – Νικητής 4-5
Νικητής 2-7 – Νικητής 3-6

 

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ PLAY OUT (9-11 θέσεις):

1η αγωνιστική: Γυμναστήριο Αιγινίου 19.00: ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-3 (25-23, 23-25, 23-25, 18-25)

2η Αγωνιστική: Τετάρτη 11 Απριλίου Παναθηναϊκός – Νίκη Αιγινίου

3η Αγωνιστική: Κυριακή 15 Απριλίου, 17.00: Εθνικός Αλεξ. - Παναθηναϊκός

4η Αγωνιστική: Τετάρτη 18 Απριλίου, 19.00: Εθνικός Αλεξ. – Νίκη Αιγινίου

5η Αγωνιστική: Πέμπτη 26 Απριλίου Νίκη Αιγινίου-Παναθηναϊκός

6η Αγωνιστική: Δευτέρα 30 Απριλίου Παναθηναϊκός – Εθνικός Αλ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ PLAY OUT (9-11 θέσεις)
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΣΕΤ
1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1 3 (3-0)
2. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 1 2 (0-3)
3. Παναθηναϊκός 0 0 (0-0)
*Η τελευταία ομάδα υποβιβάζεται και ακολουθεί την Παναχαϊκή στην Α2.
*Η Νίκη μπήκε στα πλέι άουτ με πλεονέκτημα 2 βαθμών.


 

Βρίσκεστε εδώ:
ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
Πάμε Στοίχημα ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
Vikos Logo euromedica blue star cartridgeworld 0 Arena Car Rental
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  polichromo fplogohorizontal   SPONSORVALUE newsports logo Data Project