Olympiakos paok foinika-syrou kifissia Ηρακλής G.A.S.Pamvochaikos M.G.S.Ethnikos Alexandroupolis Panathinaikos A.O. A.E.K. OFI Crete logo elpislogo         Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
28-06-2019

Οι 113 ομάδες που θα αγωνιστούν στο Beach Volley League ΟΠΑΠ 2019

Rate this item
(2 votes)

Η οργανωτική επιτροπή ανακοινώνει τις ομάδες που θα αγωνιστούν στο Beach Volley League ΟΠΑΠ 2019 σε όλες τις κατηγορίες όπως και το πρόγραμμα των αγώνων και των τεχνικών συσκέψεων. Πρόκειται για 113 ομάδες συνολικά εκ των οποίων οι 46 είναι ανδρών, οο 23 θα είναι γυναικών και οι 34 μεικτό. Οκτώ ομάδες της Volley League θα αγωνιστούν στο ταμπλό των ομάδων που αντιπροσωπεύουν το επαγγελματικό βόλεϊ.

 

Η διοργάνωση θα ξεκινήσει το πρωί του Σαββάτου στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Karavi Club στην παραλία του Σχινιά στην Αττική.

 

ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ VOLLEY LEAGUE

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Τσαλικιάν, Σαπουντζής
ΠΑΟΚ: Καπετανίδης, Καΐρης
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.: Μπούρας, Παλαιολόγος
Γ.Α.Σ.ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ: Τουρνάκης, Συναδινός
ΗΡΑΚΛΗΣ: Χρ.Στεφανίδης, Αγγ.Στεφανίδης
ΚΗΦΙΣΙΑ: Χαντ, Παπαδόπουλος
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ: Αδάμ, Βασιλακόπουλος
Ο.Φ.Η.: Μουτάφης, Τεφτσής

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SILVER


ΑΝΔΡΩΝ - ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.00 (17 ομάδες)
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΡΥΣΑΪΤΗΣ
ΜΑΡΓΕΤΗΣ - ΜΟΥΡΛΑΣ
ΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΤΣΙΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - Β ΡΑΙΣΗΣ
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΟΣΝΑΚΗΣ
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ - ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΔΕΜΟΙΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΓΚΑΒΕΤΣΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ - ΦΙΛΟΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ - ΚΥΝΗΓΟΣ
ΔΡΟΥΓΚΙΔΗΣ - ΧΗΚΑΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ - ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΙΗΜΗΤΡΑΣ - ΜΠΟΛΝΕΡΤ
ΠΑΤΡΙΚΑΚΟΣ - ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΠΙΣΤΟΛΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ - ΚΩΣΤΑΛΕΤΟΣ


ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.30 (10 ομάδες)
ΞΑΦΗ - ΓΙΑΝΝΑΚΗ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ - ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
ΚΟΜΜΗΝΟΥ - ΚΟΥΣΕΡΗ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ - ΒΑΣΙΟΥ
ΔΑΝΟΜΑΡΑ - ΚΑΘΙΩΤΟΥ
ΜΩΡΑΪΤΙΔΟΥ - ΛΕΒΕΝΤΗ
ΞΕΝΙΑ - ΜΑΝΩΛΙΑΔΟΥ
ΜΠΑΤΑΝΗ - ΔΑΓΚΑ
ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ
ΓΑΤΕΑ - ΧΑΤΖΑΚΗ



ΜΕΙΚΤΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15.00 - (18 ομάδες)
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΥ
ΤΣΙΤΟΣ - ΒΟΥΛΓΑΡΗ Δ
ΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ
ΦΩΤΙΟΥ - ΑΝΔΡΕΑΚΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΣΑΠΕΛΑΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ - ΜΠΑΡΚΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ - ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΗ
ΜΠΡΙΛΛΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ
ΓΙΟΒΑΝΗ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ
ΜΩΡΑΪΤΙΔΟΥ - ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ - ΜΙΑΡΗ
ΚΑΦΟΥΡΟΥ - ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ
ΚΩΛΕΤΤΗ - ΧΑΛΕΠΑΚΗΣ
ΚΟΝΤΙΖΑΣ - ΑΡΩΝΗ
ΤΖΙΟΡΙΔΗ - ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
ΜΑΝΤΕΣΗΣ - ΧΑΝΤΖΑΚΗ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΛΕΟΥΣΗ

KYΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ GOLDEN

ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.00 - (19 ομάδες)
ΛΑΚΙΟΣ - ΦΟΥΤΣΗΣ
ΣΠΑΓΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΡΓΕΤΗΣ
ΜΠΑΣΙΝΑΣ - ΡΟΓΚΑΚΟΣ
ΣΑΛΙΤ - ΧΥΤΗΡΗΣ
ΦΡΑΝΤΖΗΣ - ΦΡΑΝΤΖΗΣ
ΜΠΙΚΙΕΒΙΤΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΝΙΑΤΗΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ε
ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ - ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ
ΜΠΑΡΚΑΣ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ - ΣΠΑΝΟΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ - ΒΟΣΝΑΚΗΣ
ΔΑΜΑΣΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ
ΜΩΡΑΪ́ΤΗΣ - ΠΟΥΛΙΟΣ
ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ - ΚΟΡΛΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΑ
ΣΙΗΜΗΤΡΑΣ - ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ
ΝΤΑΛΛΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ - ΚΑΝΕΛΛΟΣ



ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.30 - (13 ομάδες)
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ - ΔΟΥΚΑ
ΧΟΥΝΤΑ Μ  - ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΝΤΕΣΤΑΚΟΥ - ΚΩΤΟΥΛΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ
ΜΑΥΡΟΥ - ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΑΤΖΗΤΖΩΤΖΙΑ - ΜΕΡΤΖΑΝΟΥ
ΜΠΑΦΑΤΑΚΗ - ΑΛΙΦΕΡΗ
ΣΟΦΙΑΝΟΥ - ΜΠΟΤΟΥ
ΧΟΥΝΤΑ Σ - ΒΑΣΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ - ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗ
ΚΑΖΑΚΟΥ - ΚΑΡΑΚΟΥ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ - ΜΠΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΥΛΕΑ - ΝΙΑΡΧΟΥ




ΜΕΙΚΤΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15.00 - (16 ομάδες)
ΣΠΑΓΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΛΑΝΑ
ΤΣΙΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΤΑΡΛΑΝΤΑ - ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ - ΛΑΚΙΟΣ
ΧΟΥΝΤΑ Μ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΗ
ΧΑΛΕΠΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ - ΧΟΥΝΤΑ Σ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΑΜΑΣΚΟΣ
ΛΑΖΑΡΗ - ΠΑΣΤΕΛΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ - ΜΠΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΟΡΦΟΝΙΟΥ
ΜΠΑΦΑΤΑΚΗ - ΚΙΝΙΚΛΗΣ
ΧΥΤΗΡΗΣ - ΜΠΑΣΙΑΔΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ - ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ - ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ

Βρίσκεστε εδώ:
  ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
  ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
Vikos Logo euromedica blue star cartridgeworld 0 geniussports logo
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  14797371349c487adc4b645ddfa8e91f7828b460a8inatvgreecelogo fplogohorizontal

 

logo iris ii

brand dataproject