Olympiakos paok foinika-syrou kifissia Ηρακλής G.A.S.Pamvochaikos M.G.S.Ethnikos Alexandroupolis Panathinaikos A.O. A.E.K. OFI Crete logo elpislogo         Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
27-10-2017

Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV για την 1η αγωνιστική Volley League «Πάμε Στοίχημα»

Rate this item
(0 votes)
To πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις στην 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος Volley League «Πάμε Στοίχημα»:

Volley league «Πάμε Στοίχημα»

1η αγωνιστική

 

Σάββατο 28 Οκτωβρίου

Γυμναστήριο Εσπέρου 17.00 (ΕΡΤ-2): Εθνικός ΟΦΠΦ - Παναχαϊκή Πετ. 2013

Διαιτητές: Γεωργουλέας, Φραγκάκης, Επόπτες: Παπαχατζής, Κουρπανίδης, Παρατηρητής: Ράπτης, Γραμματεία: Καλιγέρη.

 

Κυριακή 29 Οκτωβρίου

Γυμναστήριο «Δ. Βικέλας» 16.30: ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου

Διαιτητές: Μυλωνάκης, Παπακοσμάς, Επόπτες: Καλπακίδου, Βρούτσης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Γραμματεία: Κούτρα

Γυμναστήριο Μετς 17.00: Παναθηναϊκός - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Διαιτητές: Βουδούρης, Μουλά Λ., Επόπτες: Σκριμπώνης, Διαμάντης, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena 18.00 (Live Streaming): ΠΑΟΚ - ΑΟΠ Κηφισιάς

Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Γεωργιάδης, Επόπτες: Ανθυμίδης, Δρανίτσας, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Γραμματεία: Κουμπλή.

Γυμναστήριο Κανήθου 18.00: Ηρακλής Χαλκίδας - Ηρακλής Πετ. 2015

Διαιτητές: Παπαδογούλας, Θεμελής, Επόπτες: Μαύρος, Οικονομοπούλου, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Γραμματεία: Τριανταφύλλου.

 

Δευτέρα 30 Οκτωβρίου

Γυμναστήριο «Γ. Τριαντάφυλλος» 18.00 (ΕΡΤ-2): Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός

Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Επόπτες: Καραγιαννόπουλος, Γλωσσίδης, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου

Βρίσκεστε εδώ: News Διαιτησία Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV για την 1η αγωνιστική Volley League «Πάμε Στοίχημα»
  ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ                    ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
  ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo    Vikos Logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
euromedica blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo cartridgeworld 0
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO fplogohorizontal

 

logo iris ii

brand dataproject