Olympiakos paok foinika-syrou kifissia Ηρακλής G.A.S.Pamvochaikos M.G.S.Ethnikos Alexandroupolis Panathinaikos A.O. A.E.K. OFI Crete logo elpislogo         Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
07-11-2017

Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV για την 3η αγωνιστική Volley League «Πάμε Στοίχημα»

Rate this item
(0 votes)
To πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις στην 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος Volley League «Πάμε Στοίχημα»:

Volley league «Πάμε Στοίχημα»

ΠΡΟΡΓΡΑΜΜΑ (3η αγωνιστική)

 

Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017

Γυμναστήριο Μετς 17.00 (ΕΡΤ2): Παναθηναϊκός - Ηρακλής Πετοσφαίριση

Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Ρουσάκης, Επόπτες: Κουρπανίδης, Δαλέκου. Γραμματεία: Καλιγέρη.

Γυμναστήριο Κανήθου 18.30: Ηρακλής Χαλκίδας - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

Διαιτητές: Θεμελής, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Μαυρικίδου, Κατερλή, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Γυμναστήριο Μιχ.Παρασκευόπουλος 19.00: ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ. - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου

Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τζεπκινλής, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Σαρμίδης, Τονονίδης, Γραμματεία: Καδόγλου.

Γυμναστήριο Εσπέρου Καλλιθέας 20.00: ΟΦΠΦ Εθνικός - Ολυμπιακός ΣΦΠ

Διαιτητές: Αγγελίδης, Μουλά Λ. Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Οικονομοπούλου, Διαμάντης, Γραμματεία: Εμανοηλίδη.

Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2017

Γυμναστήριο Ερμούπολης 16.30: ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΑΟΠ Κηφισιάς

Διαιτητές: Γεωργουλέας, Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Μπαρμπούνης, Παπαδημητρίου, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Δευτέρα 13 Νοεμβρίου

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 18.00 (ΕΡΤ2): ΠΑΟΚ - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Δρανίτσας, Γιώγιου, Γραμματεία: Καρακούλια.

Βρίσκεστε εδώ: News Διαιτησία Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV για την 3η αγωνιστική Volley League «Πάμε Στοίχημα»
  ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ                    ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
  ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo    Vikos Logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
euromedica blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo cartridgeworld 0
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO fplogohorizontal

 

logo iris ii

brand dataproject