Olympiakos paok foinika-syrou kifissia Ηρακλής G.A.S.Pamvochaikos M.G.S.Ethnikos Alexandroupolis Panathinaikos A.O. A.E.K. OFI Crete logo elpislogo         Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
15-11-2017

Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV για την 4η αγωνιστική Volley League «Πάμε Στοίχημα»

Rate this item
(1 Vote)
To πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις στην 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος Volley League «Πάμε Στοίχημα»:

Volley league «Πάμε Στοίχημα»

ΠΡΟΡΓΡΑΜΜΑ (4η αγωνιστική)

 

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017

Γυμναστήριο Ρέντη 15.00: Ολυμπιακός - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου

Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Κατερλή, Οικονομοπούλου. Γραμματεία: Κατσούλα.

Γυμναστήριο Μίκρας 17.00 (ΕΡΤ-2): Ηρακλής Πετοσφαίριση - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Διαιτητές: Βασιλειάδης, Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Δρανίτσας, Τοσουνίδης: Κουμπλή.

Γυμναστήριο Κουκούλι, Πάτρα 17.00: Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - ΑΟ Φοίνικας Σύρου

Διαιτητές: Βουδούρης, Νικολόπουλος, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Σιακαβέλλας, Πετούσης Ν., Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Γυμναστήριο Γ.Τριαντάφυλλος, Βόχας 18.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Χανδρινός, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Καραγιαννόπουλος, Κουγιάς, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Γυμναστήριο Εσπέρου 18.30: Εθνικός ΟΦΠΦ - ΠΑΟΚ

Διαιτητές: Φραγκάκης, Ονόπας, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Παπαχατζής, Διαμάντη, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Δευτέρα 20 Νοεμβρίου

Γυμναστήριο Ζηρίνειο Κηφισιάς, 18.00 (ΕΡΤ-2): ΑΟΠ Κηφισιάς - Παναθηναϊκός

Διαιτητές: Κουτσούλας, Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κουρπανίδης, Μαύρος, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Βρίσκεστε εδώ: News Διαιτησία Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV για την 4η αγωνιστική Volley League «Πάμε Στοίχημα»
  ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ                    ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
  ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo    Vikos Logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
euromedica blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo cartridgeworld 0
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO fplogohorizontal

 

logo iris ii

brand dataproject