Olympiakos paok foinika-syrou kifissia Ηρακλής G.A.S.Pamvochaikos M.G.S.Ethnikos Alexandroupolis Panathinaikos A.O. A.E.K. OFI Crete logo elpislogo         Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
08-04-2019

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των τρίτων αγώνων πλέι οφ 1-8 και πλέι άουτ στην Volley League 2018-19

Rate this item
(4 votes)
Το πρόγραμμα, η TV και οι διαιτητές στους τρίτους (και τελευταίους) αγώνες πλέι οφ για τις θέσεις 1-8 και στον τρίτο αγώνα των πλέι άουτ στην Volley League 2018-19 είναι το εξής:



ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ Γ΄ΑΓΩΝΩΝ ΠΛΕΪ ΟΦ VOLLEY LEAGUE 2018-19
(η πρόκριση στα ημιτελικά κρίνεται στις 2 νίκες)

Τρίτη 9 Απριλίου 2019

Πανελληνίου Γ.Σ.  17.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο.Π. Κηφισιάς (νίκες: 1-1)
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης. Επόπτες: Νικάκης, Τόλιος, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

PAOK Sports Arena 17.00 (ΕΡΤSports): Π.Α.Ο.Κ. - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 (νίκες: 1-1)
Διαιτητές: Θεμελής, Δεληκωστίδης, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Δρανίτσας, Τοσουνίδης, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Σ.

 

Το δεύτερο ζευγάρι των ημιτελικών είναι Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Φοίνικας Σύρου.
 


ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ΄ ΑΓΩΝΑ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ VOLLEY LEAGUE 2018-19
(η παραμονή κρίνεται στις 3 νίκες)
 
Τετάρτη 10 Απριλίου 2019
 
Μιχάλης Παρασκευόπουλος 19.00: Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής (νίκες: 2-0)

Διαιτητές: Βασιλειάδης, Ιωαννίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Τονονίδης, Βασιλάκης, Γραμματεία: Χειμώνας.

 

 

 

 

Play Off 1-8 (2 νίκες – αγώνες σε έδρες εναλλάξ ξεκινώντας από του βαθμολογικά υψηλότερου)

Ζευγάρια:

(1-8): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Κ. (3-0, 3-0)

(4-5): Α.Ο.Φοίνικας Σύρου - Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός (3-0, 3-1)

(2-7): Π.Α.Ο.Κ. – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 (3-0, 1-3)

(3-6): Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο.Π.Κηφισιάς (3-0, 2-3)

1ος αγώνας : Τετάρτη 3 Απριλίου

2ος αγώνας: Σάββατο 6 Απριλίου

3ος αγώνας (αν χρειαστεί): Τρίτη 9 Απριλίου



 

Play Off 1-4 (3 νίκες- αγώνες 2 σε έδρα του βαθμολογικά υψηλότερου- 2 σε έδρα βαθμολογικά χαμηλότερου)

Ζευγάρια:

(1-4): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Φοίνικας Σύρου

(1-4): Π.Α.Ο.Κ. ή Ηρακλής Πετοσφαίριση - Παναθηναϊκός Α.Ο. ή Α.Ο.Π.Κηφισιάς

1ος αγώνας: Σάββατο 13 Απριλίου

2ος αγώνας: Δευτέρα 15 Απριλίου

ΔΙΑΚΟΠΗ FINAL 4 ΚΥΠΕΛΛΟΥ

3ος αγώνας:  Μεγάλη Τρίτη 23 Απριλίου

4ος αγώνας (αν χρειαστεί): Μεγάλη Πέμπτη 25 Απριλίου

ΔΙΑΚΟΠΗ ΠΑΣΧΑ

5ος αγώνας (αν χρειαστεί): Τρίτη 30 Απριλίου



Play Off 1-2 (3 νίκες - αγώνες σε έδρες εναλλάξ ξεκινώντας από του βαθμολογικά υψηλότερου)

1ος τελικός: Παρασκευή 3 Μαΐου

2ος τελικός: Δευτέρα 6 Μαΐου

3ος τελικός: Πέμπτη 9 Μαΐου

4ος τελικός (αν χρειαστεί): Κυριακή 12 Μαΐου

5ος τελικός (αν χρειαστεί): Τετάρτη 15 Μαΐου

 


Play Out 9-10 (3 νίκες- αγώνες σε έδρες εναλλάξ ξεκινώντας από του βαθμολογικά υψηλότερου)

Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνή 3-0, 3-1 (νίκες: 2-0)

1ος αγώνας: Τετάρτη 3 Απριλίου

2ος αγώνας: Σάββατο 6 Απριλίου

3ος αγώνας: Τετάρτη 10 Απριλίου

4ος αγώνας (αν χρειαστεί): Σάββατο 13 Απριλίου

5ος αγώνας (αν χρειαστεί): Τετάρτη  17 Απριλίου

Βρίσκεστε εδώ: News Διαιτησία Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των τρίτων αγώνων πλέι οφ 1-8 και πλέι άουτ στην Volley League 2018-19
  ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ                    ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
  ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo    Vikos Logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
euromedica blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo cartridgeworld 0
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO fplogohorizontal

 

logo iris ii

brand dataproject