paok Olympiakos pao pamvohaikos-logo kifissia foinika-syrou ethnikos Ηρακλής Ηρακλής Χαλκίδας Panachaiki ΟΦΠΦ Εθνικός - Ethnikos Piraeus ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - Niki Aiginiou       Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

.

2013-14

1η Αγωνιστική

12/10/2013
18:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
12/10/2013
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
12/10/2013
19:00
Γυμναστήριο Αγυάς Πάτρα
12/10/2013
20:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
12/10/2013
20:00
Γυμναστήριο Αιγινίου Πιερίας
13/10/2013
16:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας

2η Αγωνιστική

18/10/2013
19:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
19/10/2013
16:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
19/10/2013
19:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
19/10/2013
19:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
19/10/2013
19:00
Γυμναστήριο Αιγινίου Πιερίας
20/10/2013
17:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.

3η Αγωνιστική

26/10/2013
19:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
26/10/2013
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
26/10/2013
20:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
26/10/2013
21:00
Γυμναστήριο «Μάκης Λιούγκας» Γλυφάδα
27/10/2013
16:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
27/10/2013
19:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας

4η Αγωνιστική

02/11/2013
18:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
02/11/2013
18:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
02/11/2013
19:00
Γυμναστήριο Αιγινίου Πιερίας
02/11/2013
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
04/11/2013
17:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
04/11/2013
17:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»

5η Αγωνιστική

09/11/2013
17:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
09/11/2013
18:30
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
09/11/2013
19:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
10/11/2013
16:00
Γυμναστήριο «Μάκης Λιούγκας» Γλυφάδα
10/11/2013
19:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
11/11/2013
17:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας

6η Αγωνιστική

16/11/2013
18:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
16/11/2013
19:00
Γυμναστήριο Αιγινίου Πιερίας
16/11/2013
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
16/11/2013
19:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
16/11/2013
19:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
16/11/2013
20:30
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»

7η Αγωνιστική

23/11/2013
19:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
23/11/2013
20:00
Γυμναστήριο «Μάκης Λιούγκας» Γλυφάδα
23/11/2013
20:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
23/11/2013
20:30
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
24/11/2013
16:00
Γυμναστήριο Αγυάς Πάτρα
25/11/2013
19:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας

8η Αγωνιστική

29/11/2013
19:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
30/11/2013
19:00
Γυμναστήριο Αιγινίου Πιερίας
30/11/2013
19:30
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
30/11/2013
20:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
01/12/2013
16:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
02/12/2013
19:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»

9η Αγωνιστική

07/12/2013
16:00
Γυμναστήριο Μίλωνα «Κροίσος Πέρσης», Νέα Σμύρνη
07/12/2013
19:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
07/12/2013
19:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
07/12/2013
19:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
07/12/2013
19:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
08/12/2013
19:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής