Olympiakos paok Panathinaikos A.O. milon kifissia foinika-syrou pegasus-polixnis athlos-orestiadas ao-kalamata-80                 Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
27-10-2023

Αφιέρωμα Volley League 2023-24: Τα ρόστερ των 9 ομάδων

Rate this item
(0 votes)
Τα ρόστερ των 9 ομάδων του πρωταθλήματος Volley League στο 56ο επαγγελματικό πρωτάθλημα:

 

ΤΑ ΡΟΣΤΕΡ ΤΩΝ 9 ΟΜΑΔΩΝ

 

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 2023-24
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΩΡΑ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2022-23
1 Βαϊόπουλος Βαγγέλης   Greece 11/3/1997 2.02 Κεντρικός Ο.Φ.Η.
2 Pajenk Alen   Slovenia 23/4/1986 2.03 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
3 Γκαράς Δημήτρης   Greece 12/11/1985 1.85 Λίμπερο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
4 Κομητούδης Δημήτρης (από 31/1/2023)   Greece 4/10/1995 1.94 Πασαδόρος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
5 Stern Toncek   Slovenia 14/11/1995 2.00 Διαγώνιος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
8 Bonatto Guazzelli Gustavo   Brazil 2/1/1986 2.15 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
10 Κουμεντάκης Ραφαήλ   Greece 5/5/1993 2.03 Ακραίος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
11 Χανδρινός Σπύρος   Greece 24/2/2001 2.00 Ακραίος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
12 Ζουπάνης Νίκος   Greece 18/3/1989 2.02 Κεντρικός / Διαγώνιος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
14 Travica Dragan   Italy 28/8/1986 2.00 Πασαδόρος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
15 Τζιάβρας Δημήτρης   Greece 16/2/1999 1.77 Λίμπερο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
17 Δαλακούρας Ανέστης   Greece 18/6/1993 1.95 Ακραίος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
21 Τζούριτς Μίταρ (Δημήτρης)   Greece 25/4/1989 2.11 Κεντρικός Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
23 Salvador Hidalgo Oliva   Germany 27/12/1985 1.98 Ακραίος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Προπονητής: Daniel Castellani
Βοηθός προπονητή: Αντώνης Βουρδέρης
Στατιστικολόγος: Γιάννης Γεωργιάδης
Τιμ μάνατζερ: Νίκος Μαντούβαλος
Φυσιοθεραπευτές: Γιώργος Βαβέτσης, Νίκος Σκόνδρας, Τζούλια Βέρτα
Φροντιστές: Γιάννης Πολυτάρχου, Σπύρος Μπλέτσας
Γραφείο Τύπου: Κώστας Δελεχάς, Σταύρος Ζαζάνης, Παναγιώτης Μελάς



 

2.Π.Α.Ο.Κ. 2023-2024
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΩΡΑ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2022-23
1 Μούχλιας Βασίλης   Greece 21/11/1996 1.94 Ακραίος Π.Α.Ο.Κ.
2 Παπαλεξίου Γιώργος   Greece 28/8/1999 2.02 Κεντρικός Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
3 Van Garderen Maarten   Netherlands 24/1/1990 2.00 Ακραίος Emma Villas Aubay Siena (Ιταλία)
4 Κωνσταντινίδης Δημήτρης   Greece 5/8/1993 1.88 Λίμπερο Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
6 Σαλταφερίδης Χρήστος   Greece 19/1/2002 1.93 Ακραίος Ο.Φ.Η.
9 Blankenau Jay   Canada 27/9/1989 1.94 Πασαδόρος Tourcoing Lille Métropole (Γαλλία)
10 Στεφανίδης Χρήστος    Greece 18/1/1993 1.91 Λίμπερο Πήγασος Πολίχνης
11 Σιδηρόπουλος Δημήτρης   Greece 24/9/2023 1.97 Πασαδόρος Amstetten VCA (Aυστρία)
12 Γάτσης Τάσος   Greece 14/3/1991 1.96 Κεντρικός Π.Α.Ο.Κ.
13 Τακουρίδης Γιάννης   Greece 24/5/1988 1.98 Κεντρικός Π.Α.Ο.Κ.
14 Rousseaux Tomas   Belgium 31/3/1994 1.99 Ακραίος Valsa Group Modena (Ιταλία)
19 Van Den Dries Bram   Belgium 14/8/1989 2.08 Διαγώνιος Π.Α.Ο.Κ.
22 Λινάρδος Δημοσθένης   Greece 14/2/1997 2.03 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
99 Κοκκινάκης Μενέλαος   Greece 21/1/1993 1.93 Λίμπερο Π.Α.Ο.Κ.
Προπονητής: Josko Milenkovski
Βοηθός προπονητή: Βαλάντης Μαμάης
Στατιστικολόγος: Βίκυ Νέντη
Γυμναστής: Νίκος Ιωαννίδης
Φυσιοθεραπευτής: Θανάσης Παπαδόπουλος
Τιμ μάνατζερ: Αχιλλέας Τζήκας
Γραφείο Τύπου: Γιώργος Πίκουλας

 

 


3.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 2023-2024
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΩΡΑ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2023-24
1 Κασαμπαλής Σταύρος   Greece 1/6/1995 1.90 Πασαδόρος Άθλος Ορεστιάδας
2 Kovar Jiri   Czech Republic 10/4/1989 2.02 Ακραίος Παναθηναϊκός Α.Ο.
5 Hierrezuelo Raydel Aguirre    Cuba 14/7/1987 1.96 Πασαδόρος Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
7 Πετρέας Γιώργος   Greece 19/11/1986 2.02 Κεντρικός Παναθηναϊκός Α.Ο.
9 Παπαγγελόπουλος Νίκος   Greece 17/11/1988 2.02 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
10 Ζήσης Δημήτρης    Greece 2/4/1994 1.83 Λίμπερο Παναθηναϊκός Α.Ο.
11 Μάρκου Αγγελος   Greece 1/7/2003 1.94 Διαγώνιος Παναθηναϊκός Α.Ο.
12 Rangel Ferreira Lucas Victor   Brazil 29/10/1990 2.10 Κεντρικός Παναθηναϊκός Α.Ο.
15 Φράγκος Ανδρέας   Greece 21/12/1989 2.01 Ακραίος Παναθηναϊκός Α.Ο.
17 Κωστόπουλος Βασίλης   Greece 16/2/1995 1.95 Ακραίος Παναθηναϊκός Α.Ο.
18 Κοντοστάθης Γρηγόρης    Greece 22/12/1994 1.90 Λίμπερο Α.Ο.Π.Κηφισιάς
19 Hernandez Fernando   Cuba 11/9/1989 1.96 Διαγώνιος Παναθηναϊκός Α.Ο.
21 Βουλκίδης Θεόδωρος   Greece 30/3/1996 2.00 Κεντρικός Π.Α.Ο.Κ.
77 Πρωτοψάλτης Θανάσης    Greece 12/9/1993 1.85 Ακραίος Παναθηναϊκός Α.Ο.
Προπονητής: Δημήτρης Ανδρεόπουλος
Βοηθός προπονητή: Παύλος Καραμαρούδης
Στατιστικολόγος: Αλκιβιάδης Μπέλος
Τιμ μάνατζερ: Ρούλης Αγραπιδάκης, Χρίστος Μπέλος
Φυσιοθεραπευτής: Παναγιώτης Βλάχας
Γενικός αρχηγός: Σωτήρης Πανταλέων
Γραφείο Τύπου: Άγγελος Σκλαβουνάκης, Στεφανία Μπρούγκου



4.Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ 2023-2024
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΩΡΑ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2022-23
1 Θεοδόσης Δημήτρης   Greece 27/6/2003 2.01 Κεντρικός Α.Ο.Ν.Σ Μίλων
3 Χαραλαμπίδης Δημήτρης   Greece 3/6/1991 2.00 Κεντρικός Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
4 Μαντελίδης Γιώργος   Greece 23/10/2007 1.90 Κεντρικός Α.Ο.Ν.Σ Μίλων
6 Σουσουρίδης Δημήτρης   Greece 4/4/2005 1.91 Πασαδόρος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
7 Χανδρινός Αριστείδης   Greece 20/11/2002 1.87 Λίμπερο Α.Ο.Ν.Σ Μίλων
9 Κουβαράς Γιώργος   Greece 29/1/2007 1.92 Διαγώνιος Α.Ο.Ν.Σ Μίλων
10 Μπάσης Αχιλλέας   Greece 13/3/1994 1.95 Κεντρικός Παναθηναϊκός Α.Ο.
11 Yordanov Bojan   Bulgaria 12/3/1983 1.97 Διαγώνιος Α.Ο.Ν.Σ Μίλων
13 Σουσούνης Παναγιώτης   Greece 30/5/2003 1.87 Λίμπερο Α.Σ.Πανερυθραϊκός
14 Νανόπουλος Αλέξανδρος   Greece 9/9/2005 1.82 Ακραίος Α.Ο.Ν.Σ Μίλων
16 Molina Pedro   Puerto Rico 7/4/1999 2.00 Ακραίος Α.Ο.Ν.Σ Μίλων
17 Κοντοστάθης Ανδρέας   Greece 25/9/2023 1.96 Ακραίος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
18 Poluian Timofiy   Ukraine 10/1/1998 1.98 Ακραίος Hebei Baoding (Κίνα)
21 Herr Luke   Canada 18/7/1994 1.94 Πασαδόρος Α.Ο.Ν.Σ Μίλων
Προπονητής: Σάκης Ψάρρας
Βοηθός προπονητή: Παναγιώτης Γεωργούντζος
Στατιστικολόγος: Γιάννης Στυλιανού
Γυμναστής: Αριστοτέλης Γεωργόπουλος
Φυσιοθεραπευτής: Κωνσταντίνος Ασημακόπουλος
Τιμ μάνατζερ: Βασίλης Μηνούδης, Ηλίας Λάππας
Φροντιστής: Ηλίας Νανόπουλος





5.Α.Ο.Π. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2023-2024
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΩΡΑ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2022-23
2 Κοσμάς Γιάννης   Greece 28/9/2002 1.88 Ακραίος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
3 Delic Jovan Montenegro 28/3/1992 1.97 Ακραίος  
5 Στιβαχτής Κώστας   Greece 22/5/1980 1.87 Πασαδόρος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
6 Χασμπάλα Ματέο   Greece 22/5/2004 1.85 Πασαδόρος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
7 Ricardo Junior Alexandre    Brazil 9/1/1991 2.06 Ακραίος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
9 Σπυριούνης Κυριάκος   Greece 1/9/1997 1.95 Ακραίος Α.Ο.Ν.Σ Μίλων
10 Παύλου Κωνσταντίνος   Greece 7/10/1996 1.93 Ακραίος Α.Σ.Πανερυθραϊκός
11 Bojić Slobodan   Montenegro 11/8/1992 2.01 Ακραίος OK Salonit Anhovo (Σλοβενία)
12 Σπηλιώτης Αντώνης   Greece 21/11/2001 2.00 Κεντρικός Α.Ο.Π.Κηφισιάς
13 Τζάρας Μάκης   Greece 8/4/2005 2.04 Διαγώνιος Α.Ο.Πρέβεζας
14 Alves Guilherme de Lima (Garca)    Brazil 14/10/1992 2.00 Κεντρικός Vitória SC (Πορτογαλία)
15 Baca Luis Hernández   Mexico 4/1/2001 2.00 Διαγώνιος Vaqueros URN (Mεξικό)
16 Βελούδης Σπύρος   Greece 16/1/1997 1.72 Λίμπερο Άθλος Ορεστιάδας
17 Καμαρινόπουλος Έκτορας   Greece 4/6/2005 2.07 Κεντρικός Α.Ε.Κ.
19 Παπαγεωργίου Θανάσης   Greece 29/10/1998 2.01 Κεντρικός Φ.Ε.Σ.Αριστοτέλης Σκύδρας
Προπονητής: Κώστας Χριστοφιδέλης
Βοηθός προπονητή: Γιώργος Στεφάνου
Στατιστικολόγος: Αλέξανδρος Λάιος
Τιμ μάνατζερ: Χρήστος Δημητρουλάκος
Γυμναστές: Βαγγέλης Πολυμερόπουλος, Μάκης Δήμου
Φυσιοθεραπευτές: Νάσος Κουτσουράδης, Στάθης Τερερές
Φροντιστής: Νίκος Τσάπος
Γενικός αρχηγός: Δημήτρης Παπαδόπουλος
Γραφείο Τύπου: Νίκος Καραβάσιος



6.Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 2023-2024
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΩΡΑ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2022-23
1 Κουτσομύτης Αναστάσιος   Greece 24/8/1998 1.93 Ακραίος Κέρκης Σάμου
4 Ρηγούτσος Φραγκίσκος   Greece 5/12/2006 1.78 Λίμπερο Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
7 Daca Benjamin   Serbia 23/6/1994 2.03 Κεντρικός Mladost Marina Kastela (Κροατία)
8 Ποχάνης Δημήτρης   Greece 28/7/1997 2.00 Διαγώνιος Παφιακός (Κύπρος)
9 Bryan Gustavo Avila Oscar   Cuba 20/6/1997 1.98 Κεντρικός Α.Ο.Ν.Σ Μίλων
10 Τσαρκατόγλου Μίλτος   Greece 11/1/1997 1.97 Κεντρικός Α.Ο.Ν.Σ Μίλων
11 Ασπιώτης Αναστάσιος   Greece 19/3/1991 2.01 Διαγώνιος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
12 Gomes José Gomes Pedro   Portugal 21/10/1994 1.98 Ακραίος Rapid Bucuresti (Ρουμανία)
13 Πετσιάς Απόστολος (από 31/1/2023)   Greece 29/7/2003 1.93 Πασαδόρος Πήγασος Πολίχνης
14 Γαλιώτος Μάρκος   Greece 23/8/1996 1.95 Πασαδόρος Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
15 Καρασαββίδης Βασίλης   Greece 17/3/1995 1.96 Λίμπερο Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
17 Τσινός Ευάγγελος   Greece 16/10/1990 1.80 Ακραίος Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
18 Μπαρμπούνης Σπύρος   Greece 1/8/2000 1.90 Ακραίος Παναθηναϊκός Α.Ο.
21 Σωνάκης Αναστάσιος   Greece 9/11/2001 1.84 Λίμπερο Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
23 Μανωλάκης Βασίλης   Greece 8/12/1994 2.01 Κεντρικός Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
Προπονητής: Τσέντομιρ Ίλιτς
Βοηθός προπονητή: Σταύρος Μαραγκός
Στατιστικολόγος: Άννα Μουστάκα
Φυσιοθεραπευτής: Κώστας Μπουγιατζόπουλος
Τιμ μάνατζερ: Μανώλης Βαμβακούσης
Φροντιστής: Ζαννής Ρούσσος, Νίκος Ρούσσος
Γραφείο Τύπου: Δήμητρα Βουτσαρά

 

 

7.ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΩΡΑ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2022-23
1 Παλαιοχωρινός Απόστολος    Greece 29/5/2004 1.82 Λίμπερο Πήγασος Πολίχνης
2 Γιαμακίδης Χρήστος   Greece 13/2/2002 1.98 Πασαδόρος Ηρακλής Γ.Σ.
3 Μπαλούκας Γιώργος   Greece 21/1/2005 1.72 Λίμπερο Πήγασος Πολίχνης
4 Μπουράκης Αντώνης   Greece 28/5/1998 1.85 Λίμπερο Πήγασος Πολίχνης
5 Μπαρδούκας Κωνσταντίνος   Greece 18/4/2002 1.95 Διαγώνιος Ηρακλής Γ.Σ.
6 Καπετανίδης Κώστας   Greece 24/3/1999 1.93 Ακραίος Κέρκης Σάμου
7 Μαυροβουνιώτης Αργύρης   Greece 22/9/1991 1.93 Ακραίος Πήγασος Πολίχνης
8 Προύσαλης Κώστας (από 25/1/2023)   Greece 6/10/1980 1.92 Πασαδόρος Πήγασος Πολίχνης
9 Κανέλλος Γεράσιμος (Μάκης)   Greece 25/8/1987 2.01 Κεντρικός Πήγασος Πολίχνης
10 Διονάς Κωνσταντίνος   Greece 29/1/2004 1.81 Πασαδόρος Πήγασος Πολίχνης
12 Τζιουμάκας Γιώργος   Greece 23/1/1995 2.04 Διαγώνιος Ο.Φ.Η.
13 Κεσεσίδης Αθανάσιος   Greece 12/6/2001 1.92 Κεντρικός Πήγασος Πολίχνης
14 Αρμενάκης Απόστολος   Greece 19/7/1980 2.05 Κεντρικός Πήγασος Πολίχνης
15 Leon Napoles Yohan Armando   Cuba 24/1/1995 2.01 Ακραίος Barca Voleibol (Ισπανία)
18 Μήλης Νίκος   Greece 4/11/1996 1.93 Διαγώνιος Πήγασος Πολίχνης
19 Τσαλικιάν Δημήτρης   Greece 1/11/1998 1.91 Διαγώνιος Ο.Φ.Η.
Προπονητής: Γιάννης Ορφανός
Βοηθός προπονητή: Κωνσταντίνος Μαζιώτης
Γυμναστής: Νίκος Γκιόσης
Τιμ μάνατζερ: Πρόδρομος Καλαϊτζίδης, Γιώργος Μιχαλίτσιος
Φυσιοθεραπευτής: Ηλίας Χαρατάσιος
Γραφείο Τύπου: Ραφαέλα Δαδάλα



8.Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2023-2024
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΩΡΑ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2022-23
1 Buiatti Renan   Brazil 10/1/1990 2.17 Διαγώνιος Tourcoing VB (France)
2 Αλεξάκης Νίκος   Greece 11/5/1993 2.02 Κεντρικός Α.Ο.Καβάλας
3 Ramos Eduardo Perez   Greece 13/9/1997 1.98 Κεντρικός Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.
4 Σπανός Θανάσης   Greece 23/10/1994 1.76 Λίμπερο Άθλος Ορεστιάδας
5 Συναδινός Σωτήρης   Greece 9/3/2000 1.83 Λίμπερο Φ.Ε.Σ.Αριστοτέλης Σκύδρας
6 Sorra Tomas   Canada 19/1/1999 1.90 Πασαδόρος Uvc Ried (Aυστρία)
7 Γκαμπράνας Δημήτρης   Greece 20/8/2007 1.92 Κεντρικός Άθλος Ορεστιάδας
8 Mohammadreza Beik   Iran, Islamic Republic of 2/8/2000 2.01 Ακραίος Akaa-Volley (Φινλανδία)
9 Τσολακίδης Γιάννης   Greece 8/2/2005 1.97 Διαγώνιος Άθλος Ορεστιάδας
11 Διαμαντίδης Βαγγέλης   Greece 15/6/1984 1.86 Ακραίος Άθλος Ορεστιάδας
13 Ristic Andrej   Bosnia and Herzegovina 23/1/1998 1.92 Ακραίος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
14 Κωνσταντινίδης Θοδωρής   Greece 27/11/2004 2.01 Κεντρικός Α.Σ.Ελπίς Αμπελοκήπων
15 Μποζίδης Βασίλης   Greece 28/2/2004 1.91 Ακραίος Άθλος Ορεστιάδας
17 Μποζίδης Παναγιώτης   Greece 17/1/2002 1.92 Πασαδόρος Άθλος Ορεστιάδας
Προπονητής: Cristian Chitiqoi
Βοηθός προπονητή: Γιώργος Τσακπίνης
Στατιστικολόγος: Ιπποκράτης Δήμητσας
Γυμναστής: Παναγιώτης Κετενλής
Φροντιστής: Κωνσταντίνος Διαμαντίδης
Γενικός αρχηγός: Πολυχρόνης Διαμαντίδης



Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 2023-2024
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΩΡΑ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2022-23
1 Μαντέκας Γιάννης   Greece 3/8/1985 1.95 Ακραίος Α.Ο. Καλαμάτα 80
4 Blauel Felix   Austria 18/7/1984 1.94 Διαγώνιος Α.Ο. Καλαμάτα 80
5 Σαλωνίτης Νικόλαος   Greece 28/9/2023 1.86 Πασαδόρος Πανιώνιος Γ.Σ.
6 Αραπάκης Μηνάς   Greece 10/4/2007 1.90 Πασαδόρος Α.Ο. Καλαμάτα 80
7 Vieyto Mauricio   Uruguay 28/9/2023 1.92 Ακραίος Α.Ο. Καλαμάτα 80
8 Δαλακούρας Κωνσταντίνος   Greece 8/1/1990 1.98 Ακραίος Α.Ο. Καλαμάτα 80
9 Λυκούρεσης Διονύσης   Greece 7/4/1989 1.92 Κεντρικός Α.Ο. Καλαμάτα 80
10 Αλεξάκης Αλέξανδρος   Greece 19/4/2000 2.02 Κεντρικός Ν.Γ.Σ.Θ.Ηρακλής
11 Χριστόφας Νίκος   Greece 14/7/1993 1.97 Κεντρικός Α.Ο. Καλαμάτα 80
12 Μπιρμπίλης Νικόλαος   Greece 1/9/2002 1.94 Κεντρικός Α.Ο. Καλαμάτα 80
15 West Matt   United States 1/10/1993 1.98 Πασαδόρος Cerrad Enea Czarni Radom (Πολωνία)
17 Ντάκουρης Ευάγγελος   Greece 24/8/1992 1.87 Λίμπερο Α.Ο. Καλαμάτα 80
19 Παλαιολόγος Δημήτρης   Greece 24/4/2000 1.92 Διαγώνιος Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
20 Ocampo Rodrigo   Argentina 17/11/1991 1.98 Διαγώνιος Α.Ο. Καλαμάτα 80
33 Coenen Ryan   United States 28/9/2023 2.10 Ακραίος Lycurgus Volleyball (Oλλανδία)
Προπονητής: Παναγιώτης Ντάκουρης
Βοηθός προπονητή: Στέφανος Μάνα
Τιμ μάνατζερ: Αλέξανδρος Μπούρας
Γενικός αρχηγός: Δήμος Μπουσούνης
Βρίσκεστε εδώ:
ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
ERT    
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
  blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo  
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO

 brand

dataproject