Olympiakos paok Panathinaikos A.O. milon kifissia foinika-syrou pegasus-polixnis athlos-orestiadas ao-kalamata-80                 Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
05-12-2023

Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς: Το πρόγραμμα, οι διαιτητές και η Τ.V. των προημιτελικών

Rate this item
(1 Vote)
Το πρόγραμμα, οι διαιτητές και η Τ.V. των νοκ προημιτελικών του Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς που θα γίνουν την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2023:

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ LEAGUE CUP ΝIKOΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 2023-24

Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2023 - Προημιτελικοί αγώνες νοκ άουτ

Γυμναστήριο Μίκρας, 17.00 (Live Streaming ESAP TV You Tube): Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας

Διαιτητές: Παπακοσμάς, Τσιούλα, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Βασδέκης, Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Πασπάλα.

Γυμναστήριο «Αλέξανδρος Νικολαΐδης» Πολίχνης, 17.30 (Live Streaming ESAP TV You Tube): Πήγασος Πολίχνης - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων

Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμμ., Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Λούμσι, Σταυρίδης, Γραμματεία: Χατζηγεωργίου.

Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη, 21.00 (ΕΡΤ-3 HD): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Παναθηναϊκός Α.Ο.

Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Κουτσούλας, Παρατηρητής αγώνα: Καλπακτσόγλου, Παρατηρητής διαιτησίας: Ράπτης, Επόπτες: Καπότης, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Τετάρτη 15 Νοεμβρίου 2023

Γυμναστήριο Δ.Βικέλας Σύρου, 19:00: Α.Ο.Φοίνικας Σύρου - Α.Ο.Π.Κηφισιάς 1-3 (25-22, 19-25, 25-27, 18-25). Προκρίθηκε στα ημιτελικά ο Α.Ο.Π.Κηφισιάς.

 

 

Αποτελέσματα της Προκριματικής Φάσης League Cup «Νίκος Σαμαράς» (20-22/10)

Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023

Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς», Ορεστιάδα 20.00 Live Stremaning ESAP T.V.: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας  – Α.Ο. Καλαμάτα 80 3-2 (25-21, 25-19, 23-25, 25-27, 15-09)

Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023

Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς», Ορεστιάδα 17.00 Live Stremaning ESAP T.V.: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Πήγασος Πολίχνης 2-3 (20-25, 25-21, 22-25, 25-23, 08-15)

Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023

Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς», Ορεστιάδα 18.00 Live Stremaning ESAP T.V.: Α.Σ. Άθλος – Πήγασος Πολίχνης 2-3 (25-19, 25-17, 18-25, 25-27, 09-15)


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΣΕΤ
1. Πήγασος Πολίχνης 2 4 6-4
2. Άθλος Ορεστιάδας 2 3 5-5
3. Α.Ο.Καλαμάτα 80 2 2 4-6
 
 
lc3.jpglc2.jpglcsemi.jpgLC_SYSTEM.jpglc1.jpglc4.jpg
Βρίσκεστε εδώ:
ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
ERT    
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
  blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo  
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO

 brand

dataproject