Olympiakos paok Panathinaikos A.O. milon kifissia foinika-syrou pegasus-polixnis athlos-orestiadas ao-kalamata-80                 Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

.

2013-14

1η Αγωνιστική

12/10/2013
18:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
25-17, 25-22, 25-14
12/10/2013
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
25-23, 25-22, 24-26, 25-23
12/10/2013
19:00
Γυμναστήριο Αγυάς Πάτρα
25-18, 25-27, 25-23, 25-23
12/10/2013
20:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
20-25, 28-26, 13-25, 26-24, 7-15
12/10/2013
20:00
Γυμναστήριο Αιγινίου Πιερίας
29-27, 20-25, 14-25, 17-25
13/10/2013
16:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
23-25, 25-22, 19-25, 23-25

2η Αγωνιστική

18/10/2013
19:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
19-25, 25-23, 25-23, 23-25, 16-14
19/10/2013
16:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
28-26, 25-22, 20-25, 25-27, 7-15
19/10/2013
19:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
16-25, 25-21, 25-15, 25-21
19/10/2013
19:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
23-25, 25-18, 25-18, 25-15
19/10/2013
19:00
Γυμναστήριο Αιγινίου Πιερίας
21-25, 20-25, 21-25
20/10/2013
17:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
16-25, 22-25, 24-26

3η Αγωνιστική

26/10/2013
19:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
25-23, 19-25, 23-25, 25-22, 9-15
26/10/2013
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
13-25, 25-18, 29-27, 20-25, 11-15
26/10/2013
20:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
19-25, 26-24, 14-25, 21-25
26/10/2013
21:00
Γυμναστήριο «Μάκης Λιούγκας» Γλυφάδα
25-21, 25-22, 25-20
27/10/2013
16:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
25-18, 25-19, 31-29
27/10/2013
19:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
28-30, 21-25, 19-25

4η Αγωνιστική

02/11/2013
18:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
25-22, 25-17, 25-18
02/11/2013
18:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
25-16, 25-16, 25-19
02/11/2013
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
25-18, 25-22, 25-19
02/11/2013
19:00
Γυμναστήριο Αιγινίου Πιερίας
19-25, 21-25, 25-22, 25-21, 2-15
04/11/2013
17:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
25-19, 22-25, 25-21, 27-25
04/11/2013
17:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
25-23, 25-23, 25-27, 25-20

5η Αγωνιστική

09/11/2013
17:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
18-25, 25-15, 25-19, 19-25, 11-15
09/11/2013
18:30
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
25-20, 18-25, 19-25, 19-25
09/11/2013
19:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
25-23, 27-25, 25-23
10/11/2013
16:00
Γυμναστήριο «Μάκης Λιούγκας» Γλυφάδα
22-25, 23-25, 25-23, 25-19, 12-15
10/11/2013
19:00
Γυμναστήριο Παναχαϊκής
21-25, 22-25, 23-25
11/11/2013
17:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
21-25, 24-26, 22-25

6η Αγωνιστική

16/11/2013
18:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
25-22, 25-21, 25-19
16/11/2013
19:00
Γυμναστήριο Αιγινίου Πιερίας
25-23, 15-25, 18-25, 25-19, 15-13
16/11/2013
19:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
25-19, 25-15, 27-25
16/11/2013
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
23-25, 25-15, 25-15, 25-23
16/11/2013
19:00
Γυμναστήριο Λαμίας «Χαλκιοπούλειο»
25-19, 27-25, 28-26
16/11/2013
20:30
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
24-26, 22-25, 22-25

7η Αγωνιστική

23/11/2013
19:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
17-25, 19-25, 25-21, 33-31, 15-10
23/11/2013
20:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
25-23, 25-19, 25-14
23/11/2013
20:00
Γυμναστήριο «Μάκης Λιούγκας» Γλυφάδα
25-21, 25-19, 25-23
23/11/2013
20:30
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
18-25, 25-23, 19-25, 16-25
24/11/2013
16:00
Γυμναστήριο Αγυάς Πάτρα
25-16, 11-25, 20-25, 25-22, 15-12
25/11/2013
19:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
25-23, 13-25, 25-21, 20-25, 13-15

8η Αγωνιστική

29/11/2013
19:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
25-16, 21-25, 25-20, 25-16
30/11/2013
19:00
Γυμναστήριο Αιγινίου Πιερίας
30-28, 24-26, 25-15, 18-25, 15-12
30/11/2013
19:30
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
25-16, 20-25, 25-23, 23-25, 12-15
30/11/2013
20:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
25-18, 25-17, 25-20
01/12/2013
16:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
23-25, 22-25, 25-13, 25-22, 11-15
02/12/2013
19:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
25-20, 25-27, 25-14, 24-26, 15-10

9η Αγωνιστική

07/12/2013
16:00
Γυμναστήριο Μίλωνα «Κροίσος Πέρσης», Νέα Σμύρνη
22-25, 25-21, 23-25, 16-25
07/12/2013
19:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
25-21, 25-14, 25-21
07/12/2013
19:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
24-26, 11-25, 14-25