Panathinaikos A.O. Olympiakos foinika-syrou paok milon kifissia ofi pegasus-polixnis f-es-aristotelis-skydras athlos-orestiadas                 Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
11-10-2022

Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς: Οι διαιτητές του προκριματικού ομίλου 14-16 Οκτωβρίου

Rate this item
(0 votes)
Το πρόγραμμα, οι διαιτητές και το πρόγραμμα Live Streaming από το κανάλι της Volley League - ESAP TV στο You Tube του προκριματικού ομίλου 14-16 Οκτωβρίου στο γυμναστήριο Πολίχνης:

 

Παρασκευή 14 Οκτωβρίου 2022

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 17.00 (Live Streaming ESAP TV): Πήγασος Πολίχνης - Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας

Διαιτητές: Γεωργιάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 20.00 (Live Streaming ESAP TV): Ο.Φ.Η. - Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας

Διαιτητές: Βασιλειάδης, Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Γραμματεία: Χατζηγεωργίου.

Σάββατο 15 Οκτωβρίου

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 17.00 (Live Streaming ESAP TV): Ο.Φ.Η. - Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας

Διαιτητές: Ισκάς, Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 20.00 (Live Streaming ESAP TV): Πήγασος Πολίχνης - Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας

Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μούζουλας, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Γραμματεία: Παναγιωτίδου.

Κυριακή 16 Οκτωβρίου 2022

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 15.00 (Live Streaming ESAP TV): Ο.Φ.Η. - Πήγασος Πολίχνης

Διαιτητές: Δανιηλίδου, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Γραμματεία: Πασπαλά.

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 18.00 (Live Streaming ESAP TV): Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας - Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας

Διαιτητές: Αβραμίδης, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Γραμματεία: Κουμπλή.

 

Το σύστημα διεξαγωγής του Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς»

Η διοργάνωση θα ξεκινήσει με τον προκριματικό όμιλο, όπου συμμετέχουν οι τρεις νεοφώτιστες ομάδες (Πήγασος Πολίχνης, ΦΕΣ Αριστοτέλης, ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας) και ο ΟΦΗ (ως 7ος του περυσινού πρωταθλήματος). Οι αγώνες θα είναι μονοί και θα διεξαχθούν στο κλειστό γυμναστήριο ΔΑΚ Πολίχνης, το τριήμερο 14-16 Οκτωβρίου.

Στη τελική φάση του θεσμού θα προκριθούν οι δύο πρώτοι του ομίλου και θα αγωνιστούν με τις άλλες έξι ομάδες της κατηγορίας ως εξής:

2ος προκριματικού ομίλου - ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
ΑΟΠ Κηφισιάς - Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΠΑΟΚ
ΑΟΝΣ Μίλων - 1ος προκριματικού ομίλου

*Οι αγώνες θα είναι διπλοί.

Media

Βρίσκεστε εδώ: News League Cup «N.Samaras» Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς: Οι διαιτητές του προκριματικού ομίλου 14-16 Οκτωβρίου
ΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo    Vikos Logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
  blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo  
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO

 brand

dataproject