Panathinaikos A.O. Olympiakos foinika-syrou paok milon kifissia ofi pegasus-polixnis f-es-aristotelis-skydras athlos-orestiadas                 Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
11-10-2022

Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς: Διαθέσιμες οι διευθύνσεις των Live Streaming στο You Tube

Rate this item
(0 votes)
Όλες οι διευθύνσεις Live Streaming των αγώνων της προκριματικής φάσης του Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς 14-16 Οκτωβρίου στο γυμναστήριο Πολίχνης, είναι διαθέσιμες από το κανάλι της Volley League - ESAP TV στο You Tube:

 

 

Πατήστε ΕΔΩ

 

 

Παρασκευή 14 Οκτωβρίου 2022

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 17.00 (Live Streaming ESAP TV): Πήγασος Πολίχνης - Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας

Διαιτητές: Γεωργιάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 20.00 (Live Streaming ESAP TV): Ο.Φ.Η. - Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας

Διαιτητές: Βασιλειάδης, Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Γραμματεία: Χατζηγεωργίου.

Σάββατο 15 Οκτωβρίου

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 17.00 (Live Streaming ESAP TV): Ο.Φ.Η. - Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας

Διαιτητές: Ισκάς, Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 20.00 (Live Streaming ESAP TV): Πήγασος Πολίχνης - Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας

Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μούζουλας, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Γραμματεία: Παναγιωτίδου.

Κυριακή 16 Οκτωβρίου 2022

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 15.00 (Live Streaming ESAP TV): Ο.Φ.Η. - Πήγασος Πολίχνης

Διαιτητές: Δανιηλίδου, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Γραμματεία: Πασπαλά.

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 18.00 (Live Streaming ESAP TV): Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας - Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας

Διαιτητές: Αβραμίδης, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Γραμματεία: Κουμπλή.

 

Το σύστημα διεξαγωγής του Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς»

Η διοργάνωση θα ξεκινήσει με τον προκριματικό όμιλο, όπου συμμετέχουν οι τρεις νεοφώτιστες ομάδες (Πήγασος Πολίχνης, ΦΕΣ Αριστοτέλης, ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας) και ο ΟΦΗ (ως 7ος του περυσινού πρωταθλήματος). Οι αγώνες θα είναι μονοί και θα διεξαχθούν στο κλειστό γυμναστήριο ΔΑΚ Πολίχνης, το τριήμερο 14-16 Οκτωβρίου.

Στη τελική φάση του θεσμού θα προκριθούν οι δύο πρώτοι του ομίλου και θα αγωνιστούν με τις άλλες έξι ομάδες της κατηγορίας ως εξής:

2ος προκριματικού ομίλου - ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
ΑΟΠ Κηφισιάς - Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός ΑΟ - ΠΑΟΚ
ΑΟΝΣ Μίλων - 1ος προκριματικού ομίλου

*Οι αγώνες θα είναι διπλοί.

Media

Βρίσκεστε εδώ: News League Cup «N.Samaras» Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς: Διαθέσιμες οι διευθύνσεις των Live Streaming στο You Tube
ΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo    Vikos Logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
  blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo  
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO

 brand

dataproject