Olympiakos foinika-syrou Panathinaikos A.O. paok kifissia milon filippos OFI                     Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
13-09-2021

Το πρόγραμμα της Volley League 2021-22

Rate this item
(3 votes)
Το πλήρες πρόγραμμα του 54ου πρωταθλήματος της Volley League.

 

Α΄ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική (15-17/10/2021)
Παρασκευή 15 Οκτωβρίου 2021, 19:15, Ερμούπολη, ΕΡΤ-3: Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ - Π.Α.Ο.Κ. 3-1 (25-23, 25-17, 20-25, 25-18)
Σάββατο 16 Οκτωβρίου 2021, Ηράκλειο, 19:15 (L.Str.): Ο.Φ.Η. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. 0-3 (19-25, 16-25, 15-25)
Σάββατο 16 Οκτωβρίου 2021, Βέροια, 19:15 (L.Str.): Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων 0-3 (17-27, 17-25, 20-25)
Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021, Αγιος Θωμάς Μαρούσι, 16:30 (L.Str.): Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο.Π. Κηφισιάς 3-0 (25-20, 25-13, 25-18)

2η αγωνιστική (22-23/10/2021)
Παρασκευή 22 Οκτωβρίου 2021, 19:15, Zηρίνειο, ΕΡΤ-3: Α.Ο.Π.Κηφισιάς - Π.Α.Ο.Κ. 1-3 (23-25, 25-22, 22-25, 20-25)
Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021, Αγίου Θωμά, 17:00 (L.Str.): Παναθηναϊκός Α.Ο. - Ο.Φ.Η. 3-0 (25-16, 25-20, 25-22)
Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021, Κροίσος Πέρσης, Νέα Σμύρνη, 18:00 (L.Str.):  Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ 2-3 (16-25, 21-25, 25-23, 25-22, 12-15)
Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021, Μελίνα Μερκούρη, Ρέντη, 19:30 (L.Str.): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας 3-0 (27-25, 25-16, 25-19)

3η αγωνιστική (29-31/10/2021)
Παρασκευή 29 Οκτωβρίου 2021, PAOK Sports Arena, 19.15 ΕΡΤ-3: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων 3-0 (25-21, 25-17, 25-22)
Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021, ΒΑΚ Ηράκλειο, 17:00 (Live Streaming ΕSAP TV): Ο.Φ.Η. - Α.Ο.Π.Κηφισιάς 3-2 (28-26, 25-23, 16-25, 24-26, 15-10)  
Δημ.Βικέλας, Ερμούπολη, 19:00 (Live Streaming ΕSAP TV - ERT Sports): Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. 0-3 (16-25, 26-28, 21-25)  
Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021, Δημ.Βικέλας, Βέροια, 17:00 (Live Streaming ΕSAP TV): Α.Π.Σ.Φίλιππος Βέροιας - Παναθηναϊκός Α.Ο. 0-3 (15-25, 17-25, 25-27)  

4η αγωνιστική (19-21/11/2021)
Παρασκευή 19 Νοεμβρίου 2021, Ζηρίνειο, 19:15 (ΕΡΤ3): Α.Ο.Π. Κηφισιάς - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων 3-0 (25-17, 25-19, 25-22)
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021, Μελίνα Μερκούρη Ρέντη 17:00 (ΕΡΤ Sports): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Π.Α.Ο.Κ. 3-2 (19-25, 27-29, 25-19, 25-12, 15-7)
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021, Βαρδινογιάννειο 17:00 (Live Streaming ESAP TV): Ο.Φ.Η. - Α.Π.Σ.Φίλιππος Βέροιας 0-3 (27-29, 22-25, 20-25)
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021, Αγίου Θωμά, 20:00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ 3-0 (25-23, 25-22, 25-22)

5η αγωνιστική (26-28/11/2021)
Παρασκευή 26 Νοεμβρίου 2021, PAOK Sports Arena 19:15 (ΕΡΤ3): Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός Α.Ο. 3-0 (25-23, 25-23, 25-20)
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021, Κροίσος Πέρσης Ν.Σμύρνη 17:00 (Live Streaming ESAP TV): Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. 0-3 (21-25, 17-25, 19-25)
Ερμούπολη 19:00 (Live Streaming ESAP TV): Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ - Ο.Φ.Η. 3-0 (25-10, 25-23, 25-16)
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021,  Δ.Βικέλας, Μακροχώρι 17:00 (Live Streaming ESAP TV): Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας - Α.Ο.Π. Κηφισιάς 1-3 (22-25, 28-26, 21-25, 12-25)
 
6η αγωνιστική (04/12/2021)
Σάββατο 04 Δεκεμβρίου 2021, Βαρδινογιάννειο 16:45 (Live Streaming ESAP TV): Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.  0-3 (20-25, 23-25, 24-26)
Σάββατο 04 Δεκεμβρίου 2021, Αγίου Θωμά 18:00 (Live Streaming sdna.gr): Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων 3-0 (25-17, 25-18, 25-23)
Σάββατο 04 Δεκεμβρίου 2021, ΔΑΚ Δ.Βικέλας 18:00 (Live Streaming ESAP TV): Α.Π.Σ.Φίλιππος Βέροιας - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ 1-3 (25-22, 26-28, 14-25, 22-25)
Σάββατο 04 Δεκεμβρίου 2021,  Ζηρίνειο 19:00 (ΕΡΤ-Flix): ΑΟΠ Κηφισιάς - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. 1-3 (27-25, 23-25, 19-25, 23-25)


7η αγωνιστική (10/12/2021)
Παρασκευή 10 Δεκεμβρίου 2021, Κροίσος Πέρσης, Νέα Σμύρνη, 19:15: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Ο.Φ.Η. 3-0 (25-18, 25-23, 26-24)
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021, Δ.Βικέλας, Ερμούπολη, 18:30: Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ - Α.Ο.Π. Κηφισιάς 3-2 (24-26, 25-17, 20-25, 27-15, 15-10)
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021, PAOK Sports Arena, 19:00: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας 3-1 (25-23, 23-25, 25-17, 25-19)
Δευτέρα 13 Δεκεμβρίου 2021, Μελίνα Μερκούρη Ρέντη 19:15: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Παναθηναϊκός Α.Ο. 1-3 (25-20, 21-25, 14-25, 21-25)


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 
Β΄ΓΥΡΟΣ
8η αγωνιστική (18/12/2021)
Παρασκευή 17 Δεκεμβρίου 2021, PAOK Sports Arena, 19:15 (ΕΡΤ-3): Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο.Φοίνικας ONEX 3-0 (25-20, 25-15, 25-23)
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021, Μελίνα Μερκούρη Ρέντη 16:00 (Live Streaming ESAP TV): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Ο.Φ.Η. 3-0 (25-17, 25-21, 25-17)
Κροίσος Πέρσης, Νέα Σμύρνη, 20:30 (Live Streaming ESAP TV): Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων - Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας 3-1 (25-21, 25-23, 23-25, 25-22)
Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021, Ζηρίενιο 20:00 (EΡT-3): Α.Ο.Π.Κηφισιάς - Παναθηναϊκός Α.Ο. 0-3 (12-25, 21-25, 22-25)
 
9η αγωνιστική
Παρασκευή 14 Ιανουαρίου 2021, PAOK Sports Arena 19:15 (ΕΡΤ-3): ΠΑΟΚ - Α.Ο.Π.Κηφισιάς 3-0 (25-23, 25-20, 25-18)
Σάββατο 15 Ιανουαρίου 2022, Δ.Βικέλας Βέροιας 16:30 (Volley League ΕSAP TV): Α.Π.Σ.Φίλιππος Βέροιας - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (08-25, 18-25, 15-25)
Σάββατο 15 Ιανουαρίου 2022, Βαρδινογιάνειο Αθλητικό Κέντρο 17:00 (Volley League ΕSAP TV): Ο.Φ.Η. - Παναθηναϊκός Α.Ο. 0-3 (17-25, 21-25, 18-25)
Κυριακή 16 Ιανουαρίου 2022, Δ.Βικέλας Σύρου 17:00 (Volley League ΕSAP TV): Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ - Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων 3-0 (25-16, 25-19, 26-24)
 
10η αγωνιστική
Παρασκευή 21 Ιανουαρίου 2021, Mελίνα Μερκούρη, Ρέντη 19:15 (ΕΡΤ-3): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ 2-3 (17-25, 25-23, 23-25, 25-18, 18-20) 
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022, Αγίου Θωμά, Μαρούσι, 17:00 (Volley League ΕSAP TV): Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Π.Σ.Φίλιππος Βέροιας 3-1 (25-20, 25-17, 21-25, 25-19)
Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022, Κροίσος Πέρσης, Νέα Σμύρνη 19:00 (Volley League ΕSAP TV): Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων - Π.Α.Ο.Κ. 1-3 (18-25, 25-18, 17-25, 18-25)
Κυριακή 23 Ιανουαρίου 2022, Ζηρίνειο 17:00 (Volley League ΕSAP TV): Α.Ο.Π.Κηφισιάς - Ο.Φ.Η. 3-2 (22-25, 25-22, 25-21, 23-25, 20-18)

11η αγωνιστική
Παρασκευή 28 Ιανουαρίου 2022, Κροίσος Πέρσης, Νέα Σμύρνη 19.15 (EΡΤ-3): Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων - Α.Ο.Π.Κηφισιάς
Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022, Δ.Βικέλας Ερμούπολη 18.00 (Live Streaming ESAP TV): Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ - Παναθηναϊκός ΑΟ
Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022, Δ.Βικέλας Βέροιας 17.00 (ΕSAP Volley League ΤV): ΑΟΠ Κηφισιάς - ΟΦΗ
Δευτέρα 31 Ιανουαρίου 2022, PAOK Sports Arena 20.00 (ΕΡΤ-3): Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
 
12η αγωνιστική
Παναθηναϊκός Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ.
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Ο.Φ.Η. - Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ
Α.Ο.Π. Κηφισιάς - Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας
 
13η αγωνιστική
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.
Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ - Α.Π.Σ.Φίλιππος Βέροιας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Π.Κηφισιάς
 
14η αγωνιστική
Ο.Φ.Η. - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Ο.Π.Κηφισιάς - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας - Π.Α.Ο.Κ.
Παναθηναϊκός Α.Ο. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.

 

Βρίσκεστε εδώ: News Ειδήσεις - News Volleyleague Το πρόγραμμα της Volley League 2021-22
ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo    Vikos Logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
Bioiatriki logo gr blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo cartridgeworld 0
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO fplogohorizontal

 

logo iris ii

brand dataproject