paok Olympiakos pao pamvohaikos-logo kifissia foinika-syrou ethnikos Ηρακλής Ηρακλής Χαλκίδας Panachaiki ΟΦΠΦ Εθνικός - Ethnikos Piraeus ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - Niki Aiginiou       Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
16-10-2017

Το πανόραμα του Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς» 2017-18

Rate this item
(2 votes)
Τα αποτελέσματα της Α΄φάσης του Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς» 2017-18:

 

 

ΦΑΪΝΑΛ-4 (ΣΥΡΟΣ - Ιανουάριος 2018)

ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.

Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός

Α.Ο.Φοίνικας Σύρου

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α΄ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΛΙΓΚ ΚΑΠ «ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ»2017-18

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - Α΄ΟΜΙΛΟΣ (Γυμναστήριο Αιγινίου Πιερίας)
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2017
ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-3 (12-25, 25-23, 20-25, 19-25)
Ρεπό ο ΠΑΟΚ
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017
ΠΑΟΚ - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 2-3 (19-25, 21-25, 25-22, 25-17, 13-15)
Ρεπό ο ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2017
ΠΑΟΚ - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΠΑΟΚ 3-1 (20-25, 25-19, 25-12, 25-22)
Ρεπό ο ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΣΕΤ
1. ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ. 2 6 6-3
2. ΠΑΟΚ 2 5 5-3
3. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 2 0 2-6




 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ (Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη, Ρέντη)
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2017
Ολυμπιακός ΣΦΠ - Ηρακλής Πετοσφαίριση 3-0 (25-21, 25-19, 25-20)
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017
17.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση - ΑΟΠ Κηφισιά 3-0 (25-23, 25-18, 25-21)
Ρεπό ο Ολυμπιακός
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2017
Ολυμπιακός - ΑΟΠ Κηφισιά 3-0 (25-20, 25-20, 28-26)
Ρεπό Ηρακλής Πετοσφαίριση
*Προκρίνεται στο φάιναλ-4 η πρώτη ομάδα του ομίλου.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΣΕΤ
1. Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
2 6 6-0
2. Ηρακλής Πετ. 2 3 3-3
3. ΑΟΠ Κηφισιάς 2 0 0-6

 

 

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ (Γυμναστήριο Γ.Τριαντάφυλλος, Βόχας)
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2017
18.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση 2013 0-3 (12-25, 23-25, 21-25)
Ρεπό ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017
18.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Παναθηναϊκός Α.Ο. 3-0 (26-24, 25-18, 25-22)
Ρεπό Παναχαϊκή Πετοσφαίριση 2013
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2017
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση 2013 3-1 (27-25, 25-14, 15-25, 25-22)
Ρεπό ο Παναθηναϊκός Α.Ο.
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΣΕΤ
1. ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 2 6 6-1
2. Παναχαϊκή Πετ. 2 3 4-3
3. Παναθηναϊκός 2 0 0-6

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - Δ΄ΟΜΙΛΟΣ (Γυμναστήριο Ερμούπολης, Σύρος)
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2017
ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΟΦΠΦ Εθνικός 3-2 (25-16, 21-25, 25-17, 22-25, 15-11)
Ρεπό ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017
ΟΦΠΦ Εθνικός - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας 0-3 (21-25, 18-25, 24-26)
Ρεπό ο ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2017
ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας 3-2 (25-19, 25-17, 18-25, 23-25, 15-05) 
Ρεπό ο ΟΦΠΦ Εθνικός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΣΕΤ
1. Α.Ο.Φοίνικας Σύρου 2 4 (6-4)
2. ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας 2 4 (5-3)
3. ΟΦΠΦ Εθνικός 2 1 2-6

 

 

 

 

Βρίσκεστε εδώ: League Cup 2017-18 Το πανόραμα του Λιγκ Καπ 2017-18
ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
Πάμε Στοίχημα ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
Vikos Logo euromedica blue star cartridgeworld 0 Arena Car Rental
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  polichromo fplogohorizontal   SPONSORVALUE newsports logo Data Project