Olympiakos paok foinika-syrou kifissia Ηρακλής pamvohaikos-logo ethnikos pao AEK AE Κομοτηνής - AE Komotini         Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

.

2018-19

1η αγωνιστική

14/11/2018
00:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
0-0
21/11/2018
00:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
0-0
21/11/2018
17:30
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
21/11/2018
18:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
21/11/2018
19:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
21/11/2018
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς

2η αγωνιστική

20/10/2018
00:00
Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων Αττικής
0-0
20/10/2018
00:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
0-0
20/10/2018
17:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
20/10/2018
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
20/10/2018
19:00
Γυμναστήριο Β΄Λύκειο Κομοτηνής
22/10/2018
17:30
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.

3η αγωνιστική

20/10/2018
00:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
0-0
27/10/2018
00:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
0-0
27/10/2018
15:30
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
27/10/2018
17:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
27/10/2018
18:30
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
29/10/2018
19:00
Γυμναστήριο Μετς

4η αγωνιστική

28/10/2018
00:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
0-0
03/11/2018
00:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
0-0
03/11/2018
17:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
03/11/2018
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
04/11/2018
16:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
05/11/2018
17:00
Γυμναστήριο Β΄Λύκειο Κομοτηνής

5η αγωνιστική

10/11/2018
00:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
0-0
10/11/2018
00:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
0-0
10/11/2018
12:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
10/11/2018
17:00
Γυμναστήριο Μετς
10/11/2018
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
12/11/2018
17:30
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.

6η αγωνιστική

14/11/2018
00:00
Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων Αττικής
0-0
17/11/2018
00:00
Γυμναστήριο Β΄Λύκειο Κομοτηνής
0-0
17/11/2018
17:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
17/11/2018
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
17/11/2018
19:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
17/11/2018
19:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας

7η αγωνιστική

17/11/2018
00:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
0-0
24/11/2018
00:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
0-0
24/11/2018
17:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
24/11/2018
18:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
24/11/2018
19:00
Γυμναστήριο Β΄Λύκειο Κομοτηνής
26/11/2018
17:00
Γυμναστήριο Μετς

8η αγωνιστική

01/12/2018
00:00
Γυμναστήριο Β΄Λύκειο Κομοτηνής
0-0
01/12/2018
00:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
0-0
01/12/2018
16:30
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
01/12/2018
17:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
02/12/2018
16:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
03/12/2018
17:30
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας

9η αγωνιστική

08/12/2018
00:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
0-0
08/12/2018
00:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
0-0
08/12/2018
17:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
08/12/2018
17:30
Γυμναστήριο Μετς
08/12/2018
18:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
09/12/2018
16:30
Γυμναστήριο Β΄Λύκειο Κομοτηνής

10η αγωνιστική

15/12/2018
00:00
Γυμναστήριο Κανήθου Χαλκίδας «Τάσος Καμπούρης»
0-0
15/12/2018
17:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
15/12/2018
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
15/12/2018
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
16/12/2018
16:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
17/12/2018
17:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»

11η αγωνιστική

19/12/2018
00:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
0-0
22/12/2018
00:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
0-0
22/12/2018
17:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
22/12/2018
17:00
Γυμναστήριο Μετς
22/12/2018
18:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
22/12/2018
19:00
Γυμναστήριο Β΄Λύκειο Κομοτηνής

12η αγωνιστική

12/01/2019
00:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
0-0
12/01/2019
00:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
0-0
12/01/2019
19:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
12/01/2019
19:00
Γυμναστήριο Β΄Λύκειο Κομοτηνής
14/01/2019
17:30
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
14/01/2019
20:00
Γυμναστήριο Μετς

13η αγωνιστική

19/01/2019
00:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
0-0
19/01/2019
00:00
Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων Αττικής
0-0
19/01/2019
17:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
19/01/2019
17:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
20/01/2019
16:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
21/01/2019
17:30
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη

14η αγωνιστική

28/01/2019
00:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
0-0
02/02/2019
00:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
0-0
02/02/2019
17:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
02/02/2019
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
02/02/2019
19:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
02/02/2019
19:00
Γυμναστήριο Β΄Λύκειο Κομοτηνής

15η αγωνιστική

04/02/2019
00:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
0-0
09/02/2019
00:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
0-0
09/02/2019
16:30
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
09/02/2019
17:00
Γυμναστήριο Μετς
09/02/2019
18:30
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
11/02/2019
17:30
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς

16η αγωνιστική

04/02/2019
00:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
0-0
16/02/2019
00:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
0-0
16/02/2019
17:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
16/02/2019
18:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
16/02/2019
19:00
Γυμναστήριο Β΄Λύκειο Κομοτηνής
17/02/2019
16:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»

17η αγωνιστική

04/02/2019
00:00
 
0-0
23/02/2019
00:00
 
0-0
23/02/2019
17:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
23/02/2019
17:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
23/02/2019
18:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
25/02/2019
17:30
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς

18η αγωνιστική

04/02/2019
00:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
0-0
01/03/2019
20:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
02/03/2019
00:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
0-0
02/03/2019
17:00
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
02/03/2019
19:30
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
04/03/2019
17:30
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας

19η αγωνιστική

04/02/2019
00:00
Γυμναστήριο Β΄Λύκειο Κομοτηνής
0-0
09/03/2019
00:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
0-0
09/03/2019
14:30
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
09/03/2019
17:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
09/03/2019
17:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
09/03/2019
20:30
Γυμναστήριο Μετς

20η αγωνιστική

00/00/0000
00:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
0-0
00/00/0000
00:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
0-0
13/03/2019
16:30
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
13/03/2019
18:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
13/03/2019
19:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
14/03/2019
19:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς

21η αγωνιστική

23/03/2019
17:00
Γυμναστήριο Β΄Λύκειο Κομοτηνής
23/03/2019
17:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
23/03/2019
19:30
Γυμναστήριο Μετς
25/03/2019
16:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
25/03/2019
17:30
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας

22η αγωνιστική

00/00/0000
00:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
0-0
00/00/0000
00:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
0-0
29/03/2019
18:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»
29/03/2019
18:30
Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
29/03/2019
18:30
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς
29/03/2019
18:30
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»

Play Off 1-8 #1

03/04/2019
16:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
03/04/2019
17:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
03/04/2019
17:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.
03/04/2019
18:30
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»

Play Off 1-8 #2

06/04/2019
00:00
Γυμναστήριο Μετς
06/04/2019
00:00
Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Δήμου Βέλου Βόχας
06/04/2019
00:00
Γυμναστήριο Ε.Γ.Μίκρας
06/04/2019
00:00
Γυμναστήριο «Ζηρίνειο» Κηφισιάς

Play Off 1-8 #3

09/04/2019
00:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
09/04/2019
00:00
Γυμναστήριο Πανελληνίου Γ.Σ.

Play Off 1-4 #1

13/04/2019
18:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
13/04/2019
20:30
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη

Play Off 1-4 #2

15/04/2019
17:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»
15/04/2019
20:00
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη

Play Off 1-4 #3

23/04/2019
17:00
Γυμναστήριο Μίλωνα «Κροίσος Πέρσης», Νέα Σμύρνη
23/04/2019
20:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»

Play Off 1-4 #4

25/04/2019
17:00
Γυμναστήριο Ερμούπολης Σύρου «Δ.Βικέλας»

Play Off Finals #1

03/05/2019
18:30
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη

Play Off Finals #2

06/05/2019
18:00
Γυμναστήριο Πυλαίας «PAOK Sports Arena»

Play Off Finals #3

09/05/2019
18:30
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Βρίσκεστε εδώ: Volley League Πάμε Στοίχημα 2018-19 Πρόγραμμα - Αποτελέσματα - Regular season - Results - Statistics
  ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
  ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
Vikos Logo euromedica blue star cartridgeworld 0 geniussports logo
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  14797371349c487adc4b645ddfa8e91f7828b460a8inatvgreecelogo fplogohorizontal

 

logo iris ii

brand dataproject