Olympiakos paok foinika-syrou kifissia Ηρακλής pamvohaikos-logo ethnikos pao AEK AE Κομοτηνής - AE Komotini         Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
23-04-2018

Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV ημιτελικών (1-4) πλέι οφ και πλέι άουτ Volley League «Πάμε Στοίχημα»

Rate this item
(2 votes)
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των πρώτων και των δεύτερων αγώνων της ημιτελικής φάσης των πλέι οφ (θέσεις 1-4) και το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής των πλέι άουτ στο πρωτάθλημα Volley League «Πάμε Στοίχημα».

 

 
 
Volley League «Πάμε Στοίχημα»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΠΛΕΙ ΟΦ 1-4- Α & Β ΑΓΩΝΕΣ

Τετάρτη 25 Απριλίου 2018

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena 17.00 (EΡT2): ΠΑΟΚ - ΑΟ Φοίνικας Σύρου

Διαιτητές: Θεμελής, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Τοσουνίδης, Δρανίτσας, Γραμματεία: Καρακούλια.

Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη Ρέντη 19.00 (ΕΡΤ Play Web TV): Ολυμπιακός - ΑΟΠ Κηφισιάς

Διαιτητές: Γεωργιάδης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Πατεράκης, Διαμαντής, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Παρασκευή 27 Απριλίου 2018

Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη Ρέντη 17.00 (EΡT2): Ολυμπιακός - ΑΟΠ Κηφισιάς

Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Ονόπας, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Βαρατάσης, Κατσιάρας, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena 19.00 (ΕΡΤ Play Web TV): ΠΑΟΚ - ΑΟ Φοίνικας Σύρου

Διαιτητές: Παπαδογούλας, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Βανδώρος, Επόπτες: Γιώγιου, Δρανίτσας, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Σ.
 
 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ
 
Πέμπτη 26 Απριλίου 2018 

Γυμναστήριο Αιγινίου 20.00: Νίκη Αιγινίου - Παναθηναϊκός Α.Ο.

Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Σαρακινίδης, Χριστοφορίδης, Γραμματεία: Ψάρρα.


 

Πρόγραμμα Play Off 1-8, Play Off 1-4

Play off 1-8 (πρόκριση στις 2 νίκες)

Τρίτη 27 Μαρτίου 2018

1ος Αγώνας

Μελίνα Μερκούρη Ρέντη 16.30 (ΕΡΤ2): Ολυμπιακός - Παμβοχαϊκός 3-0 (25-19, 25-20, 25-14) (νίκες: 1-0)

Μ.Τετάρτη 4 Απριλίου 2018

1ος Αγώνας

Γυμναστήριο Μίκρας 18.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΑΟΠ Κηφισιάς 0-3 (20-25, 24-26, 16-25) (νίκες: 0-1)

Γυμναστήριο Ερμούπολης 19.00: ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας 3-2 (25-27, 25-19, 23-25, 25-20, 15-11) (νίκες: 1-0)

Μεγάλη Πέμπτη 5 Απριλίου 2018

1ος Αγώνας

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena 16.30: ΠΑΟΚ - Εθνικός Πειραιώς 3-0 (25-19, 25-22, 25-14) (νίκες: 1-0)

Πέμπτη 12 Απριλίου 2018

2ος Αγώνας

19.00: Ηρακλής Χαλκίδας - Φοίνικας Σύρου  1-3 (18-25, 23-25, 26-24, 20-25) (νίκες: 0-2)

19.00: ΑΟΠ Κηφισιάς - Ηρακλής Πετ. 2015 3-0 (25-21, 25-20, 25-23) (νίκες: 2-0)

16.30 (ΕΡΤ2): Εθνικός Πειραιώς - ΠΑΟΚ 1-3 (25-23, 24-26, 22-25, 21-25) (νίκες: 0-2)

Σάββατο 14 Απριλίου 2018

2ος Αγώνας

17.00 (ΕΡΤ2): Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός 1-3 (21-25, 25-23, 21-25, 21-25) (νίκες: 0-2)


 
 


ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Play Off 1-4 (διπλοί αγώνες με κενό μιας ημέρας)

(Η πρόκριση κρίνεται στις 3 νίκες)
1ος Αγώνας:
Τετάρτη 25 Απριλίου 2018
17.00: ΠΑΟΚ - Φοίνικας Σύρου
19.00: Ολυμπιακός - ΑΟΠ Κηφισιάς
2ος Αγώνας:
Παρασκευή 27 Απριλίου 2018
17.00: Ολυμπιακός - ΑΟΠ Κηφισιάς
19.00: ΠΑΟΚ - Φοίνικας Σύρου
3ος Αγώνας:
Δευτέρα 30 Απριλίου 2018
Νικητής 4-5 – Νικητής 1-8
Νικητής 3-6 – Νικητής 2-7
4ος Αγώνας: (Αν χρειαστεί)
Τετάρτη 2 Μαΐου 2018
Νικητής 4-5 – Νικητής 1-8
Νικητής 3-6 – Νικητής 2-7
5ος Αγώνας (Αν χρειαστεί)
Παρασκευή 4 Μαΐου 2018
Νικητής 1-8 – Νικητής 4-5
Νικητής 2-7 – Νικητής 3-6

 

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ PLAY OUT (9-11 θέσεις): 

1η αγωνιστική: Γυμναστήριο Αιγινίου 19.00: ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-3 (25-23, 23-25, 23-25, 18-25)

2η Αγωνιστική: Τετάρτη 11 Απριλίου, 20.30:  Παναθηναϊκός – Νίκη Αιγινίου 2-3 (25-22, 25-20, 20-25, 23-25, 11-15)

3η Αγωνιστική: Κυριακή 15 Απριλίου, 17.00: Εθνικός Αλεξ. - Παναθηναϊκός 2-3 (22-25, 25-23, 25-14, 20-25, 07-15)

4η Αγωνιστική: Τετάρτη 18 Απριλίου, 19.00: Εθνικός Αλεξ. – Νίκη Αιγινίου 3-0 (25-22, 25-21, 25-23)

5η Αγωνιστική: Πέμπτη 26 Απριλίου, 20.00: Νίκη Αιγινίου - Παναθηναϊκός

6η Αγωνιστική: Δευτέρα 30 Απριλίου Παναθηναϊκός – Εθνικός Αλ.


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ PLAY OUT (9-11 θέσεις)
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΣΕΤ
1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3 7 (8-3)
2. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 3 4 (3-8)
3. Παναθηναϊκός 2 3 (5-5)
*Η τελευταία ομάδα υποβιβάζεται και ακολουθεί την Παναχαϊκή στην Α2.
*Η Νίκη μπήκε στα πλέι άουτ με πλεονέκτημα 2 βαθμών.


 

Βρίσκεστε εδώ:
ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
Πάμε Στοίχημα ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
Vikos Logo euromedica blue star cartridgeworld 0 geniussports logo
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  14797371349c487adc4b645ddfa8e91f7828b460a8inatvgreecelogo fplogohorizontal

 

logo iris ii

brand Data Project