Panathinaikos A.O. Olympiakos paok foinika-syrou kifissia OFI milon filippos                     Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
11-04-2018

Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV Α΄φάσης πλέι οφ και πλέι άουτ Volley League «Πάμε Στοίχημα»

Rate this item
(0 votes)
Το πρόγραμμα των τρίτων αγώνων (εφόσον χρειαστούν) της Α΄φάσης των πλέι οφ και το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής των πλέι άουτ στο πρωτάθλημα Volley League «Πάμε Στοίχημα».

 

 
 
Volley League «Πάμε Στοίχημα»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΠΛΕΙ ΟΦ 1-8 - Γ΄ΑΓΩΝΕΣ (εφόσον χρειαστούν)

Κυριακή 15 Απριλίου 2018

Γυμναστήριο Μίκρας 18.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση - ΑΟΠ Κηφισιάς

Γυμναστήριο Ερμούπολης 18.00: ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Δευτέρα 16 Απριλίου 2018
Γυμναστήριο PAOK Sports Arena 18.00: ΠΑΟΚ - Εθνικός Πειραιώς

Τρίτη 17 Απριλίου 2018
Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη Ρέντη (*) Ολυμπιακός - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Η ώρα θα ανακοινωθεί μέχρι την Παρασκευή 13 Απριλίου.

 

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ
 
Κυριακή 15 Απριλίου 2018 

Γυμναστήριο Μ.Παρασκευόπουλος Αλεξανδρούπολη 17.00: ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Παναθηναϊκός Α.Ο.

Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Τονονίδης, Σαρμίδης, Γραμματεία: Καδόγλου.

*Με κόκκινο χρώμα οι αλλαγές.

 

Πρόγραμμα Play Off 1-8, Play Off 1-4

Play off 1-8 (πρόκριση στις 2 νίκες)

Τρίτη 27 Μαρτίου 2018

1ος Αγώνας

Μελίνα Μερκούρη Ρέντη 16.30 (ΕΡΤ2): Ολυμπιακός - Παμβοχαϊκός 3-0 (25-19, 25-20, 25-14) (νίκες: 1-0)

Μ.Τετάρτη 4 Απριλίου 2018

1ος Αγώνας

Γυμναστήριο Μίκρας 18.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΑΟΠ Κηφισιάς 0-3 (20-25, 24-26, 16-25) (νίκες: 0-1)

Γυμναστήριο Ερμούπολης 19.00: ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας 3-2 (25-27, 25-19, 23-25, 25-20, 15-11) (νίκες: 1-0)

Μεγάλη Πέμπτη 5 Απριλίου 2018

1ος Αγώνας

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena 16.30: ΠΑΟΚ - Εθνικός Πειραιώς 3-0 (25-19, 25-22, 25-14) (νίκες: 1-0)

Πέμπτη 12 Απριλίου 2018

2ος Αγώνας

19.00: Ηρακλής Χαλκίδας - Φοίνικας Σύρου

19.00: Κηφισιά - Ηρακλής Πετ. 2015

16.30 (ΕΡΤ2): Εθνικός Πειραιώς - ΠΑΟΚ

Σάββατο 14 Απριλίου 2018

2ος Αγώνας

17.00 (ΕΡΤ2): Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός

Κυριακή 15 Απριλίου 2018

3ος Αγώνας (Αν χρειαστεί)

18.00: Φοίνικας Σύρου - Ηρακλής Χαλκίδας

18.00: Ηρακλής Πετ. 2015 - Κηφισιά

Δευτέρα 16 Απριλίου 2018

18.00: ΠΑΟΚ - Εθνικός Πειραιώς

Τρίτη 17 Απριλίου 2018

3ος Αγώνας (αν χρειαστεί)

Ολυμπιακός - Παμβοχαϊκός

 
 


ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Play Off 1-4 (διπλοί αγώνες με κενό μιας ημέρας)

(Η πρόκριση κρίνεται στις 3 νίκες)
1ος Αγώνας:
Τετάρτη 25 Απριλίου 2018
Νικητής 1-8 – Νικητής 4-5
Νικητής 2-7 – Νικητής 3-6
2ος Αγώνας:
Παρασκευή 25 Απριλίου 2018
Νικητής 1-8 – Νικητής 4-5
Νικητής 2-7 – Νικητής 3-6
3ος Αγώνας:
Δευτέρα 30 Απριλίου 2018
Νικητής 4-5 – Νικητής 1-8
Νικητής 3-6 – Νικητής 2-7
4ος Αγώνας: (Αν χρειαστεί)
Τετάρτη 2 Μαΐου 2018
Νικητής 4-5 – Νικητής 1-8
Νικητής 3-6 – Νικητής 2-7
5ος Αγώνας (Αν χρειαστεί)
Παρασκευή 4 Μαΐου 2018
Νικητής 1-8 – Νικητής 4-5
Νικητής 2-7 – Νικητής 3-6

 

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ PLAY OUT (9-11 θέσεις):

1η αγωνιστική: Γυμναστήριο Αιγινίου 19.00: ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-3 (25-23, 23-25, 23-25, 18-25)

2η Αγωνιστική: Τετάρτη 11 Απριλίου Παναθηναϊκός – Νίκη Αιγινίου

3η Αγωνιστική: Κυριακή 15 Απριλίου, 17.00: Εθνικός Αλεξ. - Παναθηναϊκός

4η Αγωνιστική: Τετάρτη 18 Απριλίου, 19.00: Εθνικός Αλεξ. – Νίκη Αιγινίου

5η Αγωνιστική: Πέμπτη 26 Απριλίου Νίκη Αιγινίου-Παναθηναϊκός

6η Αγωνιστική: Δευτέρα 30 Απριλίου Παναθηναϊκός – Εθνικός Αλ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ PLAY OUT (9-11 θέσεις)
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΣΕΤ
1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1 3 (3-0)
2. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 1 2 (0-3)
3. Παναθηναϊκός 0 0 (0-0)
*Η τελευταία ομάδα υποβιβάζεται και ακολουθεί την Παναχαϊκή στην Α2.
*Η Νίκη μπήκε στα πλέι άουτ με πλεονέκτημα 2 βαθμών.


 

Βρίσκεστε εδώ: News Διαιτησία Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV Α΄φάσης πλέι οφ και πλέι άουτ Volley League «Πάμε Στοίχημα»
  ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ                    ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
  ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo    Vikos Logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
Bioiatriki logo gr blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo cartridgeworld 0
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO fplogohorizontal

 

logo iris ii

brand dataproject