Olympiakos paok foinika-syrou kifissia Ηρακλής G.A.S.Pamvochaikos M.G.S.Ethnikos Alexandroupolis Panathinaikos A.O. A.E.K. OFI Crete logo elpislogo         Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
28-02-2018

Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV για την 19η αγωνιστική Volley League «Πάμε Στοίχημα»

Rate this item
(2 votes)
Το πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της 19ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα Volley League «Πάμε Στοίχημα»:

 

Volley league «Πάμε Στοίχημα»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (19η αγωνιστική)

Σάββατο 3 Mαρτίου 2018

Γυμναστήριο Μιχ.Παρασκευόπουλος Αλεξανδρούπολη 16.30: ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Εθνικός Πειραιώς

Διαιτητές: Γεωργιάδης, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης. Επόπτες: Τονονίδης, Σαρμίδης. Γραμματεία: Καδόγλου.

Γυμναστήριο Μετς 17.00 (ΕΡΤ2): Παναθηναϊκός ΑΟ - ΠΑΟΚ

Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Διαμάντης, Μαυρικίδου, Γραμματεία: Εμανοηλίδη.

Γυμναστήριο Μίκρας 17.30: Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση 2013

Διαιτητές: Αβραμίδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Γιώγιου, Τοσουνίδης, Γραμματεία: Καρακούλια.

Γυμναστήριο Ερμούπολης 19.00: ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας

Διαιτητές: Ονόπας, Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Παπαδημητρίου, Καλπακίδου, Γραμματεία: Κούτρα.

Γυμναστήριο Αιγίνιο 19.00: ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Θεμελής, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Σαρακινίδης, Βένος, Γραμματεία: Ψάρρα.

Γυμναστήριο Ζηρίνειο, Κηφισιά 19.30: ΑΟΠ Κηφισιάς - Ολυμπιακός ΣΦΠ 

Διαιτητές: Φραγκάκης, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Πετρόπουλος, Κυριαλάνη, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

 

Βρίσκεστε εδώ: News Διαιτησία Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV για την 19η αγωνιστική Volley League «Πάμε Στοίχημα»
  ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ                    ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
  ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo    Vikos Logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
euromedica blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo cartridgeworld 0
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO fplogohorizontal

 

logo iris ii

brand dataproject