Olympiakos paok foinika-syrou kifissia Ηρακλής G.A.S.Pamvochaikos M.G.S.Ethnikos Alexandroupolis Panathinaikos A.O. A.E.K. OFI Crete logo elpislogo         Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
06-03-2018

Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV για την 20η αγωνιστική Volley League «Πάμε Στοίχημα»

Rate this item
(2 votes)
Το πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της 20ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα Volley League «Πάμε Στοίχημα»:

Volley League «Πάμε Στοίχημα»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (20η αγωνιστική)

Σάββατο 10 Mαρτίου 2018

Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη Ρέντη 17.00 (ΕΡΤ2): Ολυμπιακός - ΑΟ Φοίνικας Σύρου

Διαιτητές: Γεωργουλέας, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Ρουσάκης. Επόπτες: Κατσιάρας, Αρβανίτη. Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena 17.00: ΠΑΟΚ - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Διαιτητές: Δανιηλίδου, Δεληκωστίδης, Παρατηρητής: Βανδώρος, Επόπτες: Μπέλλος Ι., Γιώγιου, Γραμματεία: Κουμπλή.

Γυμναστήριο Βόχας 18.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

Διαιτητές: Παπαδογούλας, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Σπίνας, Βαρατάσης: Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου.

Γυμναστήριο Κουκούλι 18.00: Παναχαϊκή Πετοσφαίριση 2013 - ΑΟΠ Κηφισιάς

Διαιτητές: Μουλά Λ., Χανδρινός, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Σιακαβέλλας, Πετούσης Ν., Γραμματεία: Μάμμου.

Γυμναστήριο Εσπέρου Καλλιθέας 18.30: Εθνικός Πειραιώς - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου

Διαιτητές: Βουδούρης, Ονόπας, Παρατηρητής: Δημητριάδης, Επόπτες: Γεωργιάδης Στ., Κατερλή, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Δευτέρα 12 Mαρτίου 2018

Γυμναστήριο Κανήθου Χαλκίδας 18.00 (ΕΡΤ2):  ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - Παναθηναϊκός

Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Νικολόπουλος, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Νικάκης, Κουρπανίδης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.
Βρίσκεστε εδώ: News Διαιτησία Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV για την 20η αγωνιστική Volley League «Πάμε Στοίχημα»
  ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ                    ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
  ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo    Vikos Logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
euromedica blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo cartridgeworld 0
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO fplogohorizontal

 

logo iris ii

brand dataproject