Panathinaikos A.O. Olympiakos paok foinika-syrou kifissia OFI milon filippos                     Ε.Ο.ΠΕ. ΠΑ.Σ.Α.Π. Ο.Δ.Β.Ε.
10-04-2018

Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV Α΄φάσης πλέι οφ και πλέι άουτ Volley League «Πάμε Στοίχημα»

Rate this item
(1 Vote)
Το πρόγραμμα, τηλεοπτικές μεταδόσεις και οι διαιτητές των δεύτερων αγώνων της Α΄φάσης των πλέι οφ και της 2ης αγωνιστικής των πλέι άουτ στο πρωτάθλημα Volley League «Πάμε Στοίχημα».

 

 
 
Volley League «Πάμε Στοίχημα»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΠΛΕΙ ΟΦ 1-8 - Β΄ΑΓΩΝΕΣ

Πέμπτη 12 Απριλίου 2018
Γυμναστήριο Εσπέρου Καλλιθέας 16.30 (ΕΡΤ2): Εθνικός Πειραιώς - ΠΑΟΚ (νίκες: 0-1)
Διαιτητές: Βουδούρης, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Ρουσσάκης, Επόπτες: Βαρατάσης, Κατερλή, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Γυμναστήριο Ζηρίνειο Κηφισιάς 19.00: ΑΟΠ Κηφισιάς - Ηρακλής Πετοσφαίριση (νίκες: 1-0)
Διαιτητές: Θεμελής, Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Νικάκης, Μαύρος, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Γυμναστήριο Κανήθου, Χαλκίδα 19.00: ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΑΟ Φοίνικας Σύρου (νίκες: 0-1)
Διαιτητές: Ονόπας, Γεροθόδωρος, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μαυρικίδου, Κατσιάρας, Γραμματεία: Kαρατζογλίδου.

Σάββατο 14 Απριλίου 2018
Γυμναστήριο Γ.Τριαντάφυλλος, Βόχας 17.00 (ΕΡΤ2): ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός (νίκες: 0-1)
Διαιτητές: Ονόπας, Μουλά Ε., Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Σπίνας, Σιακαβέλλας, Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου.

 

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ
 
Τετάρτη 11 Απριλίου 2018 

Γυμναστήριο Πανελληνίου 20.30: Παναθηναϊκός Α.Ο. - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου

Διαιτητές: Παπαδογούλας, Θεμελής, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κιργιαλάνη, Γεωργιάδης Στ., Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

 

*Με κόκκινο χρώμα οι αλλαγές.

 

Πρόγραμμα Play Off 1-8, Play Off 1-4
Play off 1-8 (πρόκριση στις 2 νίκες)
Τρίτη 27 Μαρτίου 2018
1ος Αγώνας
Μελίνα Μερκούρη Ρέντη 16.30 (ΕΡΤ2): Ολυμπιακός - Παμβοχαϊκός 3-0 (25-19, 25-20, 25-14) (νίκες: 1-0)
Μ.Τετάρτη 4 Απριλίου 2018
1ος Αγώνας
Γυμναστήριο Μίκρας 18.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΑΟΠ Κηφισιάς 0-3 (20-25, 24-26, 16-25) (νίκες: 0-1)
Γυμναστήριο Ερμούπολης 19.00: ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας
3-2 (25-27, 25-19, 23-25, 25-20, 15-11) (νίκες: 1-0)

Μεγάλη Πέμπτη 5 Απριλίου 2018
1ος Αγώνας
Γυμναστήριο PAOK Sports Arena 16.30: ΠΑΟΚ - Εθνικός Πειραιώς (νίκες: 0-0)
Πέμπτη 12 Απριλίου 2018
2ος Αγώνας
Ηρακλής Χαλκίδας - Φοίνικας Σύρου
Κηφισιά - Ηρακλής Πετ. 2015
Εθνικός Πειραιώς - ΠΑΟΚ
Σάββατο 14 Απριλίου 2018  (±1 Ημέρα)
2ος Αγώνας
Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός
Κυριακή 15 Απριλίου 2018  (±1 Ημέρα)
3ος Αγώνας (Αν χρειαστεί)
ΠΑΟΚ - Εθνικός Πειραιώς
Φοίνικας Σύρου - Ηρακλής Χαλκίδας
Ηρακλής Πετ. 2015 - Κηφισιά
Τρίτη 17 Απριλίου 2018  
3ος Αγώνας (αν χρειαστεί)
Ολυμπιακός - Παμβοχαϊκός
 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Play Off 1-4 (διπλοί αγώνες με κενό μιας ημέρας)
1ος Αγώνας:
Τετάρτη 25 Απριλίου 2018
Νικητής 1-8 – Νικητής 4-5
Νικητής 2-7 – Νικητής 3-6
2ος Αγώνας:
Παρασκευή 25 Απριλίου 2018
Νικητής 1-8 – Νικητής 4-5
Νικητής 2-7 – Νικητής 3-6
3ος Αγώνας:
Δευτέρα 30 Απριλίου 2018
Νικητής 4-5 – Νικητής 1-8
Νικητής 3-6 – Νικητής 2-7
4ος Αγώνας: (Αν χρειαστεί)
Τετάρτη 2 Μαΐου 2018
Νικητής 4-5 – Νικητής 1-8
Νικητής 3-6 – Νικητής 2-7
5ος Αγώνας (Αν χρειαστεί)
Παρασκευή 4 Μαΐου 2018
Νικητής 1-8 – Νικητής 4-5
Νικητής 2-7 – Νικητής 3-6

 

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ PLAY OUT (9-11 θέσεις):

1η αγωνιστική: Γυμναστήριο Αιγινίου 19.00: ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-3 (25-23, 23-25, 23-25, 18-25)

2η Αγωνιστική: Τετάρτη 11 Απριλίου Παναθηναϊκός – Νίκη Αιγινίου

3η Αγωνιστική: Κυριακή 15 Απριλίου, 19.00: Εθνικός Αλεξ. - Παναθηναϊκός

4η Αγωνιστική: Τετάρτη 18 Απριλίου, 19.00: Εθνικός Αλεξ. – Νίκη Αιγινίου

5η Αγωνιστική: Πέμπτη 26 Απριλίου Νίκη Αιγινίου-Παναθηναϊκός

6η Αγωνιστική: Δευτέρα 30 Απριλίου Παναθηναϊκός – Εθνικός Αλ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ PLAY OUT (9-11 θέσεις)
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. ΣΕΤ
1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1 3 (3-0)
2. ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 1 2 (0-3)
3. Παναθηναϊκός 0 0 (0-0)
*Η τελευταία ομάδα υποβιβάζεται και ακολουθεί την Παναχαϊκή στην Α2.
*Η Νίκη μπήκε στα πλέι άουτ με πλεονέκτημα 2 βαθμών.


 

Βρίσκεστε εδώ: News Διαιτησία Πρόγραμμα, διαιτητές, ΤV Α΄φάσης πλέι οφ και πλέι άουτ Volley League «Πάμε Στοίχημα»
  ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ                    ΧΟΡΗΓΟΣ MVP
  ERT ΒΙΚΟΣ COLA logo    Vikos Logo
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
Bioiatriki logo gr blue star ANEK LINES LOGOTYPO LOW RES RGB geniussports logo cartridgeworld 0
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
  ELDICO fplogohorizontal

 

logo iris ii

brand dataproject